Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Biorę światłowód, da się oddzielić konta abonenckie?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 43
  • 0

Biorę światłowód, da się oddzielić konta abonenckie?

Cześć, biorę światłowód z Orange.

Mam już telefon i internet mobilny, ale chcę, żeby konto światłowodu było oddzielone całkowicie od pozostałych, z innym adresem e-mail do logowania. Da się?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Biorę światłowód, da się oddzielić konta abonenckie?

@k44 

Może być oddzielna faktura, ale dane do logowania te same, bo one są brane po peselu.

Można podać inny mail do wysyłki tej osobnej faktury, ale do logowania w Mój Orange będzie to samo konto co komórki i ftth

Nie musisz brać umowy na inną osobę, będzie tylko separacja usług względem faktur i osobne konta do przelewu

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Biorę światłowód, da się oddzielić konta abonenckie?

@k44 jeżeli weźmiesz umowę na inną osobę, innego domownika, to usługi od światłowodu będą oddzielone. Jeżeli bierzesz na siebie, to usługi się połączą, bo na wszystkie usługi będzie ten sam numer PESEL. Identyfikacja usług jest po numerze PESEL.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 43
  • 0

Biorę światłowód, da się oddzielić konta abonenckie?

Ok, a będę logował się jednym adresem e-mail do Mój Orange, jeśli podam inny do wysyłki faktur?

Bo już teraz mam oddzielnie FV za telefon i FV za internet mobilny na 1 pesel.

 

Czy po prostu jedynym rozwiązaniem jest wzięcie internetu na inną osobę?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Biorę światłowód, da się oddzielić konta abonenckie?

@k44 adres e-mail do logowania nie musi być ten sam co do otrzymywania faktur. Przy podpisywaniu umowy możesz zaznaczyć, na jaki adres e-mail mają być wysyłane faktury.

Jeżeli chcesz mieć niezależne konto na światłowód, to musi być umowa na inną osobę.

 

edit:

Nie wiem, czemu chcesz rozdzielać tak usługi. Jak masz wszystkie razem, to możesz mieć jedną fakturę na wszystkie usługi. Na fakturze są wydzielone kwoty ile za daną usługę płacisz.

Anonim

Nie dotyczy

Biorę światłowód, da się oddzielić konta abonenckie?

@k44 rozumiem, że nie łączysz tego w pakiet Love tylko bierzesz internet osobno. Wtedy ta usługa stacjonarna będzie na innym koncie. Przypisany zostanie inny rachunek do opłat, może też okres rozliczeniowy ale będziesz się logował tym samym adresem e-mail. Można też ustalić inny adres email do wysyłki rachunku. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Biorę światłowód, da się oddzielić konta abonenckie?

@k44 

Może być oddzielna faktura, ale dane do logowania te same, bo one są brane po peselu.

Można podać inny mail do wysyłki tej osobnej faktury, ale do logowania w Mój Orange będzie to samo konto co komórki i ftth

Nie musisz brać umowy na inną osobę, będzie tylko separacja usług względem faktur i osobne konta do przelewu


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 43
  • 0

Biorę światłowód, da się oddzielić konta abonenckie?

Dzięki wszystkim za info, o to mi chodziło:)