Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

@niktosiu  a próbowałaś "bezterminowo", "internet", powrót do czasu umowy opcja "24 miesiące" i "zatwierdź" ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

Tak, nie mogę jednak wybrać "24 miesiące".

Jeśli mam wybraną opcję "Internet", nie mogę wybrać czasu "24 miesiące", a jeśli mam czas "24 miesiące", nie mogę wybrać opcji "Internet".


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

@niktosiu  w takim razie pozostaje poczekać do jutra i skontaktować się z infolinią w celu przedłużenia umowy telefonicznie lub przez czat. Faktycznie dziwny błąd, być może ten błąd to pozostałość po Twojej próbie przedłużenia sprzed przerwy technicznej, proponuję to również zgłosić podczas rozmowy z konsultantem na infolinii.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19220
  • 55567
  • 753

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

Ueażam, że dziś wczoraj trwały jakieś prace serwisowe. Próbowałem zalogować się na konto Mój Orange przez www, to mi wyskoczył komunikat, że trwają obecnie prace serwisowe.

Screenshot_20210829-205655_Chrome.jpg

 

@niktosiu proponuję spróbować w poniedziałek nie wcześniej jak po godzinie 8-mej.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

U mnie wszystko działa MO na kompie i z telefonu przez www, w apce również.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19220
  • 55567
  • 753

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

@slav72 W tej chwili działa, bo też sprawdzałem  ale przed 21 nie mogłem się zalogować.

Około południa wyskakiwał mi błąd, testy na trzech przeglądarkach, ale nie było info o pracach serwisowych. Apka w tym czasie działała cały czas, ale wymagała ponownego logowania. Obecnie konto Mój Orange działa. Pewnie wczoraj wystąpiła jakaś awaria.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

@niktosiu  jak tam udało Ci się coś zdziałać w temacie ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

Próbowałam ponownie dzisiaj po 8 i przed chwilą, ale wynik jest ciągle ten sam. Zostaje mi przedłużyć umowę w inny sposób, jednak zastanawiam się czy jest to tylko mój problem czy może jednak udało się go powielić komuś innemu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

@niktosiu  skontaktuj się z infolinią i powiedz konsultantowi o tym problemie, ja osobiście podejrzewam że poprzednia próba złożenia zlecenia na przedłużenie umowy nie została zakończona i "wisi" w systemie jako otwarta przez co występują wspomniane przez Ciebie błędy. Konsultant powinien anulować tą poprzednią próbę i wtedy błąd nie będzie występował, a przy okazji przedłużenie będziesz mogła zrobić z pomocą konsultanta.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

@niktosiu  jak tam, umowa przedłużona? jeżeli tak to napisz w jaki sposób, udało się w końcu przez konto Mój Orange czy przez infolinię?