Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria sieci internetu domowego


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Awaria sieci internetu domowego

Mam problem z dostępem do Internetu domowego. Awaria trwa od 30 września,  mimo wymiany na nowy modem funboxa Internet wyłącza się,  zgłaszałam to kilkanaście razy,  nikt z techników nie naprawia i nie sprawdza łącza,  Orange mnie lekceważy.  Napisałam do nich reklamację,  uznano ją  i nadal nie mam ani internetu ani tv, cała usługa Orange nie działa A Orange nic nie robi w tej sprawie. Co mam dalej robić 

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Awaria sieci internetu domowego

Opisz co dokładnie się dzieje. Jak świecą się lampki na routerze jak internet nie działa? Co dokładnie zostałeś w odpowiedzi na reklamację?
Anonim

Nie dotyczy

Awaria sieci internetu domowego

@sherlyn1234 , masz okazję spróbować testu przez aplikację Funbox. Mnie tak przywrócono działanie neta bardzo szybko Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

Awaria sieci internetu domowego

Napisz jeszcze z jakiej prędkości korzystasz? Połączenie ADSL, czy VDSL? Kontrolka od synchronizacji na jaki kolor świeci? Zrzut ekranu parametrów linii z routera.

Czy w linię telefoniczna masz wpięte jeszcze jakieś urządzenia: rozdzielacz, filtry, telefon.

Sprawdź dokładnie połączenia wszystkich wtyczek linni na odcinku od gniazdka abonenckiego do routera.