Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ataki ddos


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Ataki ddos

Po starym IP nie mają jak Ciebie znaleźć. Musieliby całą pulę IP DDoSować by po zmianie IP akurat tobie zaszkodzić. Nie wchodź na tego TS'a więcej.  I zobacz czy jakiegoś syfu na kompie nie złapałeś, może coś Cię sniffuje i stad mają IP.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Ataki ddos

No tak ale zrozum to że moje IP mają z przed kilkunastu dni na przykład 178.98.37.32 a teraz załóżmy ze mam 83.38.178.32 i oni mają tak mocne serwery że jak walą w to 178 mój internet automatycznie się wycina.

Anonim

Nie dotyczy

Ataki ddos


@blacz3knapisał(-a)

No tak ale zrozum to że moje IP mają z przed kilkunastu dni na przykład 178.98.37.32 a teraz załóżmy ze mam 83.38.178.32 i oni mają tak mocne serwery że jak walą w to 178 mój internet automatycznie się wycina.


Ataków DDoS czy DoS na komputerze nie zarejestrujesz, więc nie piszcie nieprawdy, jak IP zmienisz to atak DoS na router/modem ustanie, ataki DDoS ukierunkowane są na serwery (Banki/Instytucje), nikt nie atakuje jednostki (użytkownika komputera), bo szkoda zasobów na taki nic nie przynoszący atak, po VPN lecieć w internecie, mniej grać w sieci i nie wchodzić na TS'a, to będzie spokój z atakami DoS.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Ataki ddos


@blacz3knapisał(-a)

No tak ale zrozum to że moje IP mają z przed kilkunastu dni na przykład 178.98.37.32 a teraz załóżmy ze mam 83.38.178.32 i oni mają tak mocne serwery że jak walą w to 178 mój internet automatycznie się wycina.


Nie ma takiej możliwości, więc co ty wypisujesz?🤔 Poważnie, weź przeskanuj sobie porządnie kompa dobrymi programami i nie wchodź na niezaufane serwery.

 

Ja kiedyś jak byłem młodszy korzystałem z takiego czegoś jak IRC, też miałem spór z jednym typkiem, który wyciągał moje IP i sobie pisał do mnie, że "Twój czas internetu minie za 3, 2,1 i cyk, disconnected, żadna strona nie działała do czasu zmiany IP. Jak nie wszedłem tam, to miałem spokój. Potem zacząłem używać takiego czegoś jak BNC do łączenia się tam. Stare czasy.. 😎