Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Adres IP z umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Adres IP z umowy

Błagam googlowanie nie boli. Adres jest przyznawany dynamicznie czyli przy każdym nawiązaniu połączenia z internetem masz przyznawany adres ip. Ale pula adresacji ipv4 się już skończyła. Jak nie ma wolnych ip, możesz dostać ten sam ip.
Anonim

Nie dotyczy

Adres IP z umowy

@Piotrekk85Dziwne ze u mnie nadaje nowy IP po restarcie routera  a @Anonim ten sam od 5 dni ?

Czy masz jakieś oficjalne info że w Orange już nie ma po ipv4 ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Adres IP z umowy

To że pula ipv4 jest wyczerpana to chyba sam wrzucałeś linka. Co do Orange to nie mam potwierdzenia. Ale skąd mieli by brać?
Anonim

Nie dotyczy

Adres IP z umowy

Chyba pozostaje przesiadka na ipv6 gdzie jeszcze mocno kuleje  Orange? Ale wolałbym mieć stałe IP niż zmienne. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Adres IP z umowy

Ja dostaję na IPv4 za każdym połączeniem(co 24h jak i ręcznie) nowy adres.

Anonim

Nie dotyczy

Adres IP z umowy

@BORAXTo wiem że ty jak mój siostrzeniec tez tak ma że dostaje inny IP ale ktoś tu twierdzi że jest inaczej?

Anonim

Nie dotyczy

Adres IP z umowy

@BORAX, ja sobie nieśmiało pod czubkiem mojego "dekla" myślę, że prędzej do czubków się dostanę, aniżeli dowiem się prawdy. Wirtualny wujek niech się wypcha a da głos ktoś, kto ma atrybuty trzymającego władzę. Moje przypuszczenia podpowiadają mi że to przez dostarczony czyjś VPN, bo tylko jego odinstalowanie otwiera mi "drzwi" do menu konfiguracyjnego Funboxa. Dlatego padło pytanie na ich czacie, czy operator podejmuje próby blokowania ich VPN-a.

@Anonim, nie mylisz się.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Adres IP z umowy

@Anonim wątek został dziwnie wydzielony, nie mam pełnego obrazu sprawy.

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Adres IP z umowy

Masz ipv6 włączone @Anonim? Jak miałem VDSL'a, to przy IPv6 adres IPV4 potrafiłem mieć niezmienny nawet miesiąc. Dodatkowo nie miałem rozłączeń internetu co 24h.. 😉