Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Adres IP z umowy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Adres IP z umowy

► Temat został przeniesiony z kategorii Sieć i dostępność usług - Moderator Wiktor ◄

 

W § 5 umowy (Dane techniczne) mam zapisane, że w ramach tejże będzie mi przydzielany dynamicznie adres IP. Tymczasem, od ostatniej modernizacji na MO, adres ten jest przydzielony na stałe. To ewidentne złamanie umowy, bo ja nic nie grzebałem w routerze FB 2. Kto jest za to odpowiedzialny?Emotikon: Wściekły

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Adres IP z umowy

To wyłącz IPv6 i zrestartuj router, będziesz miał inne IPv4 co restart.. 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

23 ODPOW. 23

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Adres IP z umowy

Pojęcie dynamicznego ip można szeroko rozumieć. Nie oznacza, że po każdym rozłączeniu na pewno będzie inny ip.
Anonim

Nie dotyczy

Adres IP z umowy

Anonim

Nie dotyczy

Adres IP z umowy

Jasne @Piotrekk85, dynamiczny do modernizacji był przydzielany conajmniej raz na dobę, a teraz mamy który dzień od tamtego poniedziałku? Nie opowiadaj głupot. @Anonim, rozmawiałem dzisiaj na czacie od VPN i to nie jest tego powodem. Umowa jasno określa mi, co operator zapewnia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Adres IP z umowy

Przynależność adresu ip określa operator. Nie masz określonego czasu kiedy ma ulec zmianie ip.
Anonim

Nie dotyczy

Adres IP z umowy

Określa...ładnie powiedzianeEmotikon: Język. Tylko nie wiedzieć czemu, od kiedy jestem z operatorem, do czasu modernizacji (ostatniej), adres był przydzielany baaaaaaaardziej dynamicznie, niż Ci się wydaje. Nawet częściej niż raz na dobę. Co, wiatr ucichł i panuje bezruch, duchota od wielu dni? Jak kiedyś, dawno już temu pytałem na infolinii, dlaczego tak jest, że te objaśnienia co do niby-prawideł IP nie mają zastosowania w dawnej tepsie, to mi odpowiedział gościu, że dynamika nie zależy od nich, tylko od zewnętrznych dostawców. Zmieniły się czasy i zmieniają się wiążące umowy. Jak mi odpowiesz, kto powinien się przyjrzeć zapisowi wspomnianego paragrafu z pierwszego mojego posta, to odpuszczę sobie tę polemikę. Było miło, ale się sp..., sorki,schrzaniło.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Adres IP z umowy

Kiedyś białe było białe a czarne czarnym...
Anonim

Nie dotyczy

Adres IP z umowy

@AnonimA jaki masz początek adresu IP ?

Anonim

Nie dotyczy

Adres IP z umowy

Co znaczy kiedyś...czyli parę dni temu? Nie wierzę. Dzwonię po karetkęEmotikon: Zaskoczony

Anonim

Nie dotyczy

Adres IP z umowy

@AnonimCzyli masz takie samo IP od 5 dni nie zmieniło się mam racje ? Czy jednak się mylę ?