Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

80Mb/s VDSL

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

80Mb/s VDSL

@marianin1  może coś jest nie tak, ale naprawa to dopiero w poniedziałek, inna kwestia to ilość sprzętu w domu, co korzysta z netu, może domownicy zapychaja łącze i transfer spada, 4 komputery i kilka telefonów i pobieranie masz marne, to musisz mieć na uwadze, bo nie masz za szybkiego łącza 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 24
  • 1

80Mb/s VDSL

@Anonim 1 TV i 3 telefony są podpięte, którzy głównie przeglądają sobie internet. "tak o". Druga sprawa a raczej moja ciekawość mogę zmienić tego funboxa na np. Netgear D7000 ? Bo nie ukrywam, że mam taką możliwość.

Anonim

Nie dotyczy

80Mb/s VDSL


@marianin1napisał(-a)

@Misiek62 Z centralą dzieli mnie niecałe 300m, a mieszkam w wiosce gdzie liczba mieszkańców nie przekracza 800 osób. Pomiarów prędkości wykonałem chyba już setki i z tego co zauważyłem to prędkość nie zmienia się prawie wcale. Więc jeśli po testach wynika prędkość 80 no to jednak taka powinna ona być. Cóż poczekam, może wszystko się ustabilizuje. 

 

Ps. Technik też wspominał o stabilizacji. 


Nie opierają się na testach, ba tych bez certyfikatu tym bardziej, realnie jest pobieranie dużo niższe, na to wpływa wiele czynników, ty je beztrosko ignorujesz 😎

Anonim

Nie dotyczy

80Mb/s VDSL


@marianin1napisał(-a)

@Anonim 1 TV i 3 telefony są podpięte, którzy głównie przeglądają sobie internet. "tak o". Druga sprawa a raczej moja ciekawość mogę zmienić tego funboxa na np. Netgear D7000 ? Bo nie ukrywam, że mam taką możliwość.


Możesz podstawić własny router, ale musi mieć modem VDSL 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 24
  • 1

80Mb/s VDSL

@Anonim  Cóż będę obserwował dalej. W takim razie na pewno podstawię tego Netgeara D7000. Dzięki za pomoc i dyskusje. @Anonim @Misiek62 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

80Mb/s VDSL

@marianin1  jeszcze jedno pytanie. Czy tę telewizję masz w technologii IPTv, czyli przez Funboxa? Jeśli tak to nie wiem, czy uda Ci się ją uzyskać przez inny router.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

80Mb/s VDSL

@marianin1 zapytam, czy masz w pakiecie IPTV od Orange z podłączonym dekoderem? Jeśli w tym czasie ktoś ogląda tv, to streaming może zjadać download. Do testów jednak polecam odpiąć zbędne urządzenia


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 24
  • 1

80Mb/s VDSL

@agat13  @Misiek62  Nie, nie korzystam z iptv, Tylko satelita.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

80Mb/s VDSL

@marianin1 jeśli masz możliwość testów na d7000 to nie widzę przeciwwskazań. Nawet uważam że powinieneś sprawdzić alternatywę


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

80Mb/s VDSL

@marianin1  szkoda, że dawkujesz informacje istotne do zrozumienia co może mieć wpływ na prędkość transferu. Powtórzę jednak, skoro VDSL masz od kilku dni, poczekaj na zakończenie procedury stabilizacji usługi.