Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

światłowód - czas oczekiwania na dodanie do bazy danych


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

światłowód - czas oczekiwania na dodanie do bazy danych

Dobra. Mam już neta. Chyba faktycznie wizyta drugiego technika rzetelnego przyniosła efekt, bo mój adres faktycznie wskoczył do bazy i dzisiaj jestem już podpięty do światłowodu! Dzięki wszystkim i pozdro


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2529
  • 9058
  • 45

światłowód - czas oczekiwania na dodanie do bazy danych

@agat13 Jeśli poszło zlecenie i był monter to znaczy że system przyjął. Często jest tak że są adaptowane strychy szczególnie w starych budynkach komunalnych i kamienicach. Na etapie inwestycji jeszcze są tam strychy i wówczas nie buduje się pionu jeśli nie ma tam mieszkań. Stąd cały problem.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1278
  • 3062
  • 31

światłowód - czas oczekiwania na dodanie do bazy danych


@agat13napisał(-a)

@marder Postodawca napisał, że warunki są (jakby co, zawsze się można dogadać na instalację w szerszym zakresie przy wsparciu Administracji), ale cytuję: "ale mojego numeru mieszkania nie ma w systemie. Dostałem polecenie, aby czekać, aż mój numer mieszkania zostanie dopisany do tej bazy mieszkań, bo inaczej nie da się nic zrobić", czyli numer mieszkania jakby został niezauważony i niedopisany do bazy danych...a to uniemożliwia wystawienie zlecenia (chyba, że na lokal U123) 


To nie tak.

Wszystko z adresem było ok stąd też została wygenerowana umowa/zlecenie.

Jeżeli na adresie masz juz wprowadzone zamówienie to zasoby dla danego adresu są rezerwowane i pani która robiła weryfikację pod ftth w systemie sprzedażowym dostała negatyw stąd jakieś historie o czekaniu i sprawdzaniu na www czy dzwonieniu do bok. Tylko ze jak sobie sprawdzisz taki adres na mapie Orange to tam jest pozytyw.

Tu był problem bo zakres prac dla montera był za duży. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.