Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowody - Pytanie


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Światłowody - Pytanie

Witam!

Mam pytanie dotyczące światłowodów :

 

Czy jeśli poszedłbym jutro do salonu i poprosił o podpisanie umowy światłowodów etc, to światłowody byłyby już od razu podłączone? Chodzi o internet. Pytam bo niestety pod moim domem nie mam światłowodów, 1 rok temu przeciągali światłowody, lecz 500 metrów od mojego domu są a pod moim nie. Patrzyłem na mapie dostępne światłowody i te, które były ciągniete nie są tam zaznaczone.

Już wypełniłem formularz o "przeciągniecie" owych światlowodów w mojej okolicy, lecz tylko moje zgłoszenie, nie ma możliwości aby inni z wsi to wypełnili a więc tylko moje zgloszenie nic nie da zapewne.  Co wy radzicie?

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Światłowody - Pytanie

Jeśli nie jest w zasięgu światłowodów, to nikt Ci nie przygotuje umowy do podpisania.

Jeśli wypełniłeś już formularz http://oferty.orange.pl/internet/ , to zainteresuj samorząd tym tematem.
Anonim

Nie dotyczy

Światłowody - Pytanie

@iFniTy podpisanie umowy nic nie da


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Światłowody - Pytanie

Niestety jeśli tylko ja wypełnie ten formularz  to na pewno nie zainteresuje nim nikogo 😕 Dzięki za pomoc 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowody - Pytanie

@iFniTy Ale możesz wywiesić plakat na klace

Przechwytywanie.PNG


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Światłowody - Pytanie

Kiedy będzie internet światłowodu w Zambski Kościelne...

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Światłowody - Pytanie

W Twoim regionie POPC wygrało IT Partners Telco. Data realizacji projektu to 31.12.2019. To operator hurtowy. Póki co nic nie wiadomo czy Orange nawiąże z nim współpracę. Szukaj ogłoszeń lokalnie.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Światłowody - Pytanie

@ROBERT30  Witaj tak jak kolega @Piotrekk85  mówi wszytko zależy od umów miedzy operatorami .