Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód z telewizją i telefonem stacjonarnym cena za miesiąc


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowód z telewizją i telefonem stacjonarnym cena za miesiąc

Witam. Jestem zainteresowany przedłużeniem umowy, na chwilę obecną mam neostradę, telewizję i telefon stacjonarny w Orange, łącznie obecnie za te trzy usługi razem płacę miesięcznie około 100 zł. Pojawiła się bardzo ciekawa oferta dla mnie (dla posiadacza telefonu stacjonarnego w Orange):

 

internet do 80 Mb/s (przesiadka z 10 Mb/s)

telewizja 97 kanałów

 

Mam pytanie odnośnie ceny, bo wszystko ładnie pieknie jest napisane, że przez pierwsze 3 miesiące: 69,90 zł potem 99,80, ale dochodzi jakiś abonament; stąd moje dwa pytania:

1. czy ten abonament w cenie 29,99 zł trzeba płacić co miesiąc czy jednorazowo, a jeśli co miesiąc: to czy jest wliczony już do tych 69,90/99,80 zł?

2. czy do całej ceny wliczona jest opłata za telefon stacjonarny?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Światłowód z telewizją i telefonem stacjonarnym cena za miesiąc

Nie wiem czy nie pomieszałeś promocji. Skąd masz info o tej promocji?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowód z telewizją i telefonem stacjonarnym cena za miesiąc

Cześć; z zakładki Oferta-> Internet-> Przedłużam umowę; ale czy mógłbyś mi odpowiedzieć na te dwa podstawowe pytania, albo inna osoba? 🙂 Pozdrawiam!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Światłowód z telewizją i telefonem stacjonarnym cena za miesiąc

a możesz zrobić screen zasłaniając nr usługi/ Twoje dane? ta oferta jest przed i po weryfikacji adresu?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Światłowód z telewizją i telefonem stacjonarnym cena za miesiąc

@palancho  co do prędkość 80Mb to przede wszystkim muszą być warunki na centrali na której jesteś włączony... ale ot nie jest światłowód, tylko neostrada w technologii VDS. Natomiast, w przypadku gdy oferta o której piszesz to Orange Love, to w "pakiecie" jest jeszcze numer komórkowy i to wszystko kosztuje niecałe 100 zł. Chyba, że u Ciebie jest oferowana jeszcze inna promocja, to musimy znać jej nazwę - jaka jest w regulaminie, który powinien Ci się pojawić na stronie na któej wybierasz tę ofertę. Ale to może być jakiś dodatkowy numer komórkowy, więc zapewne dodatkowa opłata abonamentowa... Więc gdyby były możliwości na Orange Love to wygląda na to że ona jest tańsza.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowód z telewizją i telefonem stacjonarnym cena za miesiąc

Ta oferta jest po weryfikacji adresu.

Oto screen, dodatkowo jeśli wybieram rodzaj pakietów manualnie (sam dobieram ofertę), to jest również możliwość uzyskania pakietu telewizja (z canal+ podstawka)+ internet w cenie 69,90 zł przez całą umowę. No ale najbardziej interesuje mnie ten abonament i czy cena za telefon stacjonarny jest wliczona. I czy mógłbym wiedzieć dlaczego ta oferta jest dla Pana/Pani "dziwna"?- za wysoka/ za niska cena? I jeszcze mam jedno pytanie już co do jakości połączenia, bo na chwilę obecną muszę dzwonić do obsługi technicznej co 1-2 miesiące bo są okresy, że Livebox traci połączenie (kilka razy dziennie), dzwonię, coś robią na łączu i w najlepszym przypadku mam spokój na te 1-2 miesiące; czy przesiadka na ten lepszy internet polepszy jakość łącza pod tym kątem- że nie będzie zrywać połączenia. Dziękuję za odpowiedź.

oferta orange.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Światłowód z telewizją i telefonem stacjonarnym cena za miesiąc

@palancho  jeśli byłaby to przesiadka na VDSL, to szansa na poprawienie stabilności jest, chyba że problem jest gdzieś na przewodach między Twoją lokalizacją a centralą. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowód z telewizją i telefonem stacjonarnym cena za miesiąc

To tyle jeśli chodzi o jakość łącza, a te dwa pytania?- zasadnicze właściwie:

1. czy ten abonament w cenie 29,99 zł trzeba płacić co miesiąc czy jednorazowo, a jeśli co miesiąc: to czy jest wliczony już do tych 69,90/99,80 zł?

2. czy do całej ceny wliczona jest opłata za telefon stacjonarny?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Światłowód z telewizją i telefonem stacjonarnym cena za miesiąc

Jak rozwiniesz po lewej przy słowie abonament masz info. To opłata za pakiet canal plus. Telefon domowy jest wliczony w cenę, ale z analogowego przechodzi na voip. Więc do opłat trzeba doliczyć utrzymanie łącza 29,24. Bez pakietów hbo i canal plus jest taniej lub w ofercie orange love.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Światłowód z telewizją i telefonem stacjonarnym cena za miesiąc


Piotrekk85 napisał(-a):
Jak rozwiniesz po lewej przy słowie abonament masz info. To opłata za pakiet canal plus. Telefon domowy jest wliczony w cenę, ale z analogowego przechodzi na voip. Więc do opłat trzeba doliczyć utrzymanie łącza 29,24. Bez pakietów hbo i canal plus jest taniej lub w ofercie orange love.

@Piotrekk85  uzupełnię Ciebie, otóż korzystność oferty Orange Love polega między innymi na tym, że wszystkie usługi - aż do 4 w jednym są za jedną opłatą... czyli telefon VoIP, Telewizja, Internet no i telefon komórkowy. Do tego opłata za utrzymanie łącza jest też o obniżonej promocyjnej cenie - 10 zł, sam tak mam, więc mogę oficjalnie potwierdzać.  W kwestii pakietów kanałów TV, z tego co zajrzałem teraz na stronę orange, to @palancho  chyba ogląda/ sprawdza ofertę Orange Love...