Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w Okolicy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Światłowód w Okolicy

Witam. Wczoraj z znajomym przeprowadzaliśmy akcję : przyśpiesz instalację Światłowodu od Orange w Twojej okolicy. Z marną nadzieją na skutek pozytywny. W miejscowości Smerek, Wetlina oraz Brzegi Górne rozwiesiliśmy ponad 70 plakatów http://oferty.orange.pl/internet/images/plakat.pdf. Problem pojawia się podczas próby wypełniania formularzy. Każda próba wypełnienia formularzu kończy się komunikatem : " Błąd Wypełnij Poprawnie wszystkie pola. Sprawdziłem dane wielokrotnie i nie ma mowy o błędnym wypełnieniu formularza . Co zrobić w takiej sytuacji ? jeśli nikt nie będzie mógł wypełnić formularza to wszystko pójdzie na marne .

 

 

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w Okolicy

@Kotecek_PLPrzez jaką przeglądarkę to robisz ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Światłowód w Okolicy

Microsoft Edge nie wyświetla poprawnie formularza, ani na PC z windows 10 home, na smartfonie Microsoft Lumii 950 XL z windows 10 mobile jak i również na microsoft surface laptop z windows 10 professional, poniżej wstawię screen jak to wygląda .

 

Internet Explorer czy Safari od Apple w wersji dla PC wyświetla formularz poprawnie ale wywala komunikat że formulkarz jest źle wypełniany. Wypełniam formularz dla miejscowości Wetlina. Maxton Brozwer na Lumię to samo.

 

Formularz wypełniam dla miejscowości Wetlina .

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w Okolicy

@Kotecek_PLTo wiem że EDGE nie działa prawidłowo ale wszystko działa Windows 10 przez przeglądarkę IE 

ie.PNG

Przechwytywanie.PNG


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Światłowód w Okolicy

Nie działa ( sprawdź pierwszy screen )

Bład. Wypełnij poprawnie wszystkie pola.

Właśnie sprawdziłem na Mozilli. przyszła mi do głowy też myśl że problemem może być też brak nazw ulic ale niby w formularzu nie jest to pole zaznaczone jako wymagane .

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w Okolicy

@Kotecek_PLJaki to adres ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Światłowód w Okolicy

@Anonim, to sam wypełnij i zobacz że coś jest nie tak :

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w Okolicy

@Kotecek_PLRaczej jeszcze długo nie będzie możliwości na światłowód tylko w okolicy masz vdsl do 80Mb

80.PNG


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Światłowód w Okolicy

Tak wiem, w tej chwili moi rodzice mają podpisanę umowę na 80 Mb/s ( czytaj 25 mb/s ) ale co z formularzem ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Światłowód w Okolicy

Zgłoś na BOK np. przez mój Orange.