Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód opłaty - domek jednorodzinny

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 0

Światłowód opłaty - domek jednorodzinny

Witam, mam nietypowe pytanie. Mieszkam w domku jednorodzinnym i jestem zainteresowany światłowodem. Na stronie dostępności pokazuje mi że w mojej lokalizacji doliczana będzie opłata 20zł za domek jednorodzinny. Natomiast doczytałem na stronie orange (wklejam screena), że w momencie korzystania ze światłowodu nie będę ponosił takiej opłaty. Więc jeśli wziąłbym na 1 miesiąc światłowód na umowę bezterminową lub 1msc na próbę to czy wtedy podpisując umowę na 24 nie będę ponosił tych kosztów? Mam nadzieję że zrozumiałe pytanie 🙂 dzieki z góry za odpowiedź 

Screenshot_20210602_005436.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 142
  • 1

Światłowód opłaty - domek jednorodzinny

Wcześniej opłata wynosiła 14.99 zł teraz jest to 20 zł dlatego taka informacja. Od opłaty uciec się nie da, a jedynie można ją mieć niższą, jeżeli miało się usługę podłączoną przed jej podniesieniem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Światłowód opłaty - domek jednorodzinny

@dnem86  niestety ale opłata nie dotyczy tylko abonentów którzy posiadają już światłowód (którzy płacą niższą dopłatę sprzed podwyżki). W Twoim przypadku opłata będzie doliczana, a pomysł który opisałeś niestety ale się nie sprawdzi, dopłaty za tzw. utrzymanie łącza nie unikniesz.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód opłaty - domek jednorodzinny

@dnem86 uważam podobnie jak @slav72, że opłaty dodatkowej za tzw. utrzymanie łącza niestety nie unikniesz. Musiałby to być np. blok, gdzie takich opłat nie ma.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 142
  • 1

Światłowód opłaty - domek jednorodzinny

Wcześniej opłata wynosiła 14.99 zł teraz jest to 20 zł dlatego taka informacja. Od opłaty uciec się nie da, a jedynie można ją mieć niższą, jeżeli miało się usługę podłączoną przed jej podniesieniem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód opłaty - domek jednorodzinny

Umowa na czas nieokreślony też ma 20 zł dopłaty za domek.