Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Youtube problem

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód Youtube problem

Jeśli nie ma stałego problemu, to jak pisałem, problemy na serwerze, to nie wina dostawcy netu, jakby była usterka, to byś serwisu YouTube nie oglądał, tyle w temacie @Szkieletor  😎


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Światłowód Youtube problem

Orange bierze teraz YT z content popa w Polsce, nie powinno być zacięć. Spróbuj pominąć swój router i testować.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Światłowód Youtube problem

No problem na serwerze tylko filmik nie rusza, daje net mobilny i rusza od razu

Tak samo jak się zablokowało na amen pobieranie z Google Play na telefonie, wcale nie ruszalo, strony się jednak otwierały. Przełączenie na lte w telefonie i google play działał momentalnie.

 

Reset fumboxa i działało zazwyczaj. Wymienilem go na nowy i dziś go samo się stało eh.

 

-----

 

Co to znaczy "pomiń swój router i testuj"? Jestem raczej laikiem

 

https://youtu.be/PtSahjquxvI

 

Teraz pobieranie aplikacji np zobaczcie. Długo nie ruszała, ruszyła, stoi na 97 procent. 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Światłowód Youtube problem

Pisałeś że masz w Funboxa wpięty inny router, weź go odłącz i spróbuj parę dni na Funboxie bezpośrednio.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód Youtube problem

@Szkieletor  też mam FB 6, net 600/100 u mnie wszystko działa ok, zarówno filmy na YT jak i pobieranie apek z GP żadnych zacięć więc to raczej nie wina światełka od Orange ani FB 6. Spróbuj jak radzi @-brtk- odepnij ten drugi router, może to jego wina.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Światłowód Youtube problem

Ok, pokombinuje z nim. 

 

Na stałe nie mogę go odłączyć eh, zabija mnie pozostali 🙂 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Światłowód Youtube problem

@Szkieletor Jak masz tam jakieś cuda jeszcze podłączone to wszystko może się zdarzyć. Orange nie odpowiada za to co klient sobie w domu podłączył dodatkowego.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Światłowód Youtube problem

Wszystko u mnie śmiga bez jakichkolwiek zacięć. Mam 600 Mb/s.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Światłowód Youtube problem

Ja z kolei mam 1 Gb/s i zadnych problemow z YT natomiast z google play tak - zdarzaja sie takie dni ze przez caly dzien nie idzie nic pobrac to sie wreszcie wkurzam bo chce kupic jakac aplikacje a skoro sie nie da to wpisuje w google  nazwe aplikacji plus - mod ,premium - i po bolu. Nie chca zeby u nich kupic to sa inne rozwiazania.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Światłowód Youtube problem

Ja też zauważyłem czasami problem z aplikacjami w sklepie Play, włączam pobieranie, kręci się kółeczko, mieli i nic, przełączam na dane komórkowe i rusza pobieranie.