Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

U mnie podobna sytuacja. Wieczorem szybkość internetu jest tragiczna wątpie, że lokalizacja ma na to wpływ - centrum Poznania 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 446
  • 826
  • 3

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

@jorge1  łaskawie wkleisz speedtest.net, speedtest.pl a najlepiej pro.speedtest.pl certyfikowany wynik czy dalej będziemy rozmawiać o czyichś subiektywnych odczuciach?

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

Lokalizacja jak najbardziej ma na to wpływ. 

Wynik przy dwóch odpalonych dekoderach (na pasmo nie wpływają - bo inny VLAN, ale zapychają ogólnie sieć - bo jednak jest to dodatkowe 16 Mbps ruchu), Discord, gra Path of Exile i dwa sprzety na Wi-Fi: 

 

 

Po prostu sieć jest mniej zapchana u mnie. Tam, gdzie jest większy ruch - tam na GPON będzie się niestety przytykać. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 446
  • 826
  • 3

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

@Anonimpodłącz samego kompa po kablu, dlatego test jest certyfikowany bo tylko wtedy eliminuje sytuacje kiedy jest duzo wiecej czynnikow typu inne urzadzenia. czy tak trudno to zrozumiec?

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

Czemu mnie oznaczasz? Ja nie mam problemu, pokazuje tylko, że to zależy od lokalizacji bo jest taki czas jaki jest i sieć lokalnie się przytyka 🙂 Praca zdalna, nauka zdalna, rozrywka - to wszystko zapycha sieć i są miejsca, gdzie nawet GPON się zatyka. 

 

Sam polecałem autorowi wątku i innym robienie certyfikowanego testu i reklamowanie, ale najwidoczniej nie wszyscy chcą to robić i oczekują, że dostawca z dnia na dzień zwiększy pojemność OLT 🙂 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

U mnie jest już bardzo dobrze od ponad tygodnia. Prędkości w granicach 950, a nie tak jak to było wcześniej, 5-10mbs

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

Bo wystarczy robić certyfikowane pomiary a nawet jeśli nie to, po prostu starać się rozwiązać problem czy to na infolinii, czy to na forum - różnie. Być może przepięli część klientów na inny port OLT i zmniejszył się load w sieci 🙂 Ważne, że już działa! 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 25
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

już 3 tydzień leci błoto zamiast netu światłowodem.

Już miałem nadzieję że się poprawi

  

gfhfhfghfg.jpg

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.jpg

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

@Kwasz 

Hej, u mnie Maxnet.

Wszystko okej od czwartku, czyli od dnia podłączenia. Jestem b. zadowolony.

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!


@Kwasznapisał(-a)

no i zabawa się zaczyna 😡

 

nie jest to 4Mbit

ale nie to za co powinno być

 

yguytuytuytutyu.jpg

ytutyuytuy.jpg


A co na to Orange, wysyłałeś im już certyfikowany raport z pro.speedtest.pl w cyklu dobowym?