Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 25
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

22:32 no comments

 

mmmmmmmmmmmmmmmmm.jpg


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 25
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

I analogicznie do poprzednich dni w dzień normalnie

poipiop.jpg


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

@Kwasz  I jak teraz jest? Sobota wieczór, pewnie tragedia?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 25
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

No tak @Banan9292  już powoli tracę cierpliwość 

poczekam jeszcze trochę do BOK już nie dzwonię!!! 

trzeba pomyśleć nad innym ISP tym bardziej że oprócz Orange mam czterech dostawców do wyboru.

Mam tylko nadzieję że nie będę musiał tak jak @sojer2005 szybko działać 

chcę być przygotowany tym bardziej że dotychczas byłem z Orange zadowolony.

 

 

guyiuyiuyiuyi.jpg

jhkhkhj.jpg

 

załamka

hrtghrtyh.jpg

jghjghj.jpg

telia !!!!

 

 

@Banan9292 a jak u ciebie daj  test i lokalizację


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

@Kwasz  Ja Orange już nie mam od prawie roku, ale byłem u nich dość długi czas i rozumiem Twój ból. U mnie akurat prędkości jeszcze były ok, ale nie dało się grac w wiele gier przez lagi i kiepski ping. Na prędkości jakoś bardzo nie narzekałem, miałem wtedy 300/30 i w sumie tyle było przez większość czasu do battle.net, steam itd, aczkolwiek też problemy się zdarzały, że niby na speedteście pełna prędkość a idzie 2MB/s, mimo że u kolegi 2 bloki dalej z Vectrą w tym samym czasie szło 18MB/s.

 

Jeśli masz 4 dostawców do wyboru no to uważam że po takich cudach z prędkościami nie masz się co zastanawiać tylko wziąć co innego. Zwłaszcza jeśli masz coś lokalnego. Lokalny dostawca prawdopodobnie zapewni stabilne prędkości + dużo lepszy ping.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

@Kwasz @Banan9292 

Ja już trzeci dzień jestem u nowego ISP (lokalny, popularny w Gdyni). Światłowód, wziąłem opcję 640/480 - taki trochę custom. Jest bardzo dobrze. Wiem, że to krótko. Ale myślę, że nie jest możliwe, żeby awaria u nich trwała prawie dwa tygodnie bez reakcji! Awarię się zdarzają, za to bardzo nie podoba podejście Orange do tego. Po prostu pokazują, to co każdy widzi, korpo. No nic.

 

Inna sprawa... jestem teraz bardzo zadowolony z nowego ISP - naprawdę jest różnica, jakby to nazwać, w responsywności / płynności internetu. Strony wczytują się błyskawicznie, YT ładuje się błyskawicznie, etc. Wcześniej z zainteresowaniem śledziłem Wasze dyskuje tutaj o trasach, ping, teraz widzę, że mieliście rację wskazując na ograniczenia Orange w tych kwestiach.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 25
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

Witam zainteresowanych 

po 15.00

FDGDFGDFGD.jpg

 aż sam jestem ciekawy jak będzie za 2-3 godz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

@sojer2005Jaki to dokładnie ISP jeśli można wiedzieć? W Wejherowie jest Chopin Telewizja Kablowa i być może będę mógł skorzystać z usług tego dostawcy. Oczywiście trwają prace u mnie również z Orange nad ich światłowodem. Mam do wyboru te dwie firmy. O Chopinie w necie krążą niezbyt pochlebne opinie, ale z Orange widzę, że nie jest również "różowo". W Gdyni TK Chopin też świadczy usługi, więc jestem ciekawy czy to nie przypadkiem ten operator?

Liczę na odpowiedź.

Pozdrawiam,
Piotr


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

@sojer2005 ma internet z MaxNet.

Ten TK Chopin dziwnie wysokie ceny i słaby upload strasznie.. 😉 Ale routing jak stabilność jest dobra internetu i nie ma awarii - na plus na pewno dla TK Chopin.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 25
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

no i zabawa się zaczyna 😡

 

nie jest to 4Mbit

ale nie to za co powinno być

 

yguytuytuytutyu.jpg

ytutyuytuy.jpg