Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Bielsko

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Światłowód Bielsko

Witam mam pytanie mieszkam w Bielsku Białej dzielnicy Wapienica ulica słodka. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość pociągnięcia światłowodu do mojego domu? Pytam ponieważ każda ulica dojazdowa posiada wasz internet, a szybkie łącze w 2020 to jest podstawa. Dom na zakręcie według mapy posiada już szybki internet...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Światłowód Bielsko

@kubabb 

 

Aby uzyskać szczegółowe informacje należy napisać list do Skierniewic dotyczący chęci przyłączenia do światłowodu.Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie.

 

Adres do korespondencji :

 

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 

96-100 Skierniewice

 

Z dopiskiem (Światłowód)

 

W ostateczności możesz zadzwonić do Biura Obsługi Klienta Orange (510-100-100).Z mojej wiedzy jaką posiadam wynika że taką sprawę najlepiej załatwić pisemnie.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Światłowód Bielsko

@kubabb 

 

Aby uzyskać szczegółowe informacje należy napisać list do Skierniewic dotyczący chęci przyłączenia do światłowodu.Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie.

 

Adres do korespondencji :

 

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 

96-100 Skierniewice

 

Z dopiskiem (Światłowód)

 

W ostateczności możesz zadzwonić do Biura Obsługi Klienta Orange (510-100-100).Z mojej wiedzy jaką posiadam wynika że taką sprawę najlepiej załatwić pisemnie.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Światłowód Bielsko

@kubabb proponuję dopytać się w najbliższym salonie Orange w Twojej okolicy:

https://salony.orange.pl/

Powinni mieć najdokładniejsze informacje o lokalnym światłowodzie.

 

Wniosek przez internet o światłowód można złożyć przez www:

https://oferty.orange.pl/internet/


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Światłowód Bielsko

@ketrasaArtur 

 

Z tego co napisał @kubabb wynika że problem dotyczy jednego domu ponieważ na ulicy wcześniej już jest światłowód.Nie ma sensu zgłoszenia na tej stronie ponieważ światłowód już występuje z tego co zostało napisane jest to problem jednostkowy.Należy złożyć pismo w którym wykażesz potrzebę światłowodu i czekać.Jeżeli kabel jest niedaleko możesz liczyć na podłączenie.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Światłowód Bielsko

Tutaj załączam zdjęcie mojej okolicy, może to rozjaśni.Screenshot_20200101_214912_com.android.chrome.jpg

 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Światłowód Bielsko

@kubabb 

 

Należy zrobić tak jak napisałem wyżej.Spokojnie Wszyscy cię rozumieją 🙂🙂.Na pewne rzeczy nie mamy wpływu.Pozostaje tylko kontakt z firmą.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Światłowód Bielsko

@kubabb prędzej czy później będziesz miał światłowód, jak w Twojej okolicy jest tyle podłączeń. Tylko też jest mały problem, bo Orange trochę hamuje z nowymi podłączeniami FTTH od tego roku, a już w szczególności w domkach jednorodzinnych, gdzie przyłącze jest dla nich droższe i mniej opłacalne, bo minie więcej czasu aż im się zwróci, w porównaniu do bloków, gdzie ciągną jeden kabel i mają kilkudziesięciu potencjalnych klientów.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Światłowód Bielsko

Dlatego właśnie się tego boje, bo podpisaliśmy umowę w kwietniu z myślą że podłącza światłowód w najbliższym czasie, a tu lipa , a szybkie łącze jest mi bardzo potrzebne, bo pobieranie dużych plików to udręka z pakietem do 20 mb. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Światłowód Bielsko

@kubabb skoro są poczynione zobowiązania, to trzeba być dobrej myśli i najpierw sprawdzić, niż teraz gdybać. Infolinia, czat, salon i coś powinno być wiadomo konkretnego z naciskiem na salon, bo lokalnie powinni więcej wiedzieć Emotikon: Mrugający