Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

Czy u was również czasami YouTube zmniejsza jakość na YouTube do 240p, 360p, 480p pomimo że było ustawiane na 1080p oczywiście jak się przestawi ponownie na 1080p to działa ale samo zmienia czasami na mniejsze i nie wiem po co to robi 

36 ODPOW. 36

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

@Anonim Tak jest to najczęsciej zależne od pogarszającego się chwilami łącza albo zapychaniem serwerów yt

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

No ale to jest 1GB internet i takie cuda 😞 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

@Anonim jednostka prędkosci  u ciebie to nie 1 GB tylko w twoim przypadku łącze to  1 gb/s pozatym takie utrudnienia masz w aplikacji yt na telefonie czy na stronie yt na laptopie ?

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

@Anonim  na jakim urządzeniu to Youtube ci tak zmniejsza rozdzielczość?

Mam światłowód 300MB i takich problemów nie mam, czy to na telefonie czy komputerze, problemy pewnie są w sprzęcie, jakbyś na miedzianym  łączu siedział, to można by tam szukać problemów.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

@Anonim 

@Mati4 

 

Komputer, Telefon, Tv


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18397
  • 52609
  • 705

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

Też zauważyłem zmianę jakości na YT, ale tylko przy Internecie mobilnym. Pogorszenie jakości jest na samym początku odtwarzania, a później w trakcie odtwarzania poprawia się. Na światłowodzie nie zauważyłem takich problemów, łącze 150 Mbit/s

 

@Anonim pogorszenie jakości może też zależeń od sposobu połączenia komputera z routerem, parametry karty sieciowej, jeżeli przez WiFi, to odległość komputera od routera itp.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

Komputer iMac i tv LG Oled są nowymi sprzętami i są połączone przez kabel.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

@Anonim  proponuję zgłoszenie zrobić, może jednak coś na linii nie tak, po kablu lan nie może tak Youtube się zachowywać, ja mam innego dostawcę netu (nie Orange) i takich problemów nie mam (komputer/Laptop/telefon).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

Mimo wysokiej prędkości twojego łącza, Youtube ma swoje ograniczenia ale i tak powinno wszystko dobrze chodzić. Na jakim pasmie występują problemy?