Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Łódź Chojny


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Światłowód Łódź Chojny

Dobre pytanie Pan który przyjechał stwierdził fakt, że to napewno nie to bo skąd mam wiedzieć co jest w środku, a oczywiście "spawarki" nie posiadał wiec w sumie robił to co ja mogłem sam zrobić. Zastanawia mnie jak podejść do sprawy z orange bo maja olewczy stosunek, albo twierdza, że u nich wszystko jest ok wg testów i owszem po resetach itd to 300 nieraz sie zdaży ale po kablu. Dzwonia proponują 600Mb/s a ja nawet 200 nie moge osiagnac.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód Łódź Chojny

Typ zabezpieczeń WPA2 tylko, nie mix WPA/WPA2 ! reszte masz ok @serdzio , co do wi-fi to max szybkość tylko na wi-fi 5GHz, jeśli Laptop czy PC nie ma 5GHz to będzie wolniej, najlepiej jak komputer po kablu lan spięty z FunBox, wtedy jest szybko i bez zakłóceń, jeśli na TV czy Dekoderze Netflix oglądasz, to też spnij to kablem lan, nie będzie tego co opisujesz, umowa którą masz z Orange, nie gwarantuje regulaminowej prędkości po wi-fi, choć te 300MB jest do uzyskania po wi-fi, ale trzeba mieć dobrą kartę wi-fi w komputerze (szybką AC).

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód Łódź Chojny


@serdzionapisał(-a)

Dobre pytanie Pan który przyjechał stwierdził fakt, że to napewno nie to bo skąd mam wiedzieć co jest w środku, a oczywiście "spawarki" nie posiadał wiec w sumie robił to co ja mogłem sam zrobić. Zastanawia mnie jak podejść do sprawy z orange bo maja olewczy stosunek, albo twierdza, że u nich wszystko jest ok wg testów i owszem po resetach itd to 300 nieraz sie zdaży ale po kablu. Dzwonia proponują 600Mb/s a ja nawet 200 nie moge osiagnac.


Zrobić certyfikowane testy internetu po kablu lan wpiętym w komputer i FunBox, na czat wrzucić te testy i zgłoszenie zrobić, wtedy jest szansa na rozwiązanie problemu > pro.speedtest.pl 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Światłowód Łódź Chojny

Test po kablu wychodzi dobrze :

Zrzut ekranu 2020-01-2 o 13.10.51.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Światłowód Łódź Chojny

W pierwszym wpisie napisałeś, że po kablu też spadają prędkości. Czy często tak się dzieje?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Światłowód Łódź Chojny

2 razy zauważyłem nie działam na kablu wiec też za często nie sprawdzam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Światłowód Łódź Chojny

A podłączane urządzenia wspierają standard 802.11ac? Czy któreś tylko 802.11n?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Światłowód Łódź Chojny

Nie wiedzieć czemu i o co chodzi widze poprawe 1BF02839-C8B2-4946-A44C-56B64AB833B1.png

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Światłowód Łódź Chojny

Musisz podłączyć się po kablu i na nim działać i patrzeć czy są spadki. Wi-Fi niestety żaden operator Ci nie zagwarantuje. Za dużo czynników wpływa na wyniki.

Musisz znaleźć najmniej zapchany kanał jakimś Wi-Fi Analizerem i jego ustawić ręcznie (na 5GHz masz na Auto..). Jeżeli spadków nie będzie po kablu a po wi-fi tak, to raczej niewiele będziesz mógł w stanie zrobić.