Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Śmierć właściciela Orange Love i przepięcie linii telefonicznej z słupa.

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Śmierć właściciela Orange Love i przepięcie linii telefonicznej z słupa.

Witam, na początku trzeba zaznaczyć, że między domem mojego wujka,a moim jest odległość około 25/30 metrów. Sytuacja wygląda tak, że właścicielem Orange Love był mój wujek, który zmarł, umowa była zapisana na jego dom i do niego szła linka ze słupa, która została przeciągnięta do mojego domu, ponieważ on nie używał internetu, a chcieliśmy żeby u mnie w domu znajdował się router. W przyszłym tygodniu idę zgłosić śmierć właściciela do Orange i wiem, że w ofercie Love nie da rady przepisać umowy na innego właściciela i zachować numer, więc jestem gotowy na nową umową i utratę obecnego numeru. Chciałbym wtedy wziąć umowę na mój dom, a nie wujka. Moje pytanie jest takie. Czy jest możliwość przepięcia linii telefonicznej wychodzącej ze słupa nie do domu wujka tylko do mnie do domu. Czy robią to technicy Orange czy ktoś inny? Nie ma możliwości budowy innego słupa i linii, ponieważ Pan w Orange powiedział mi, że tego nie zrobią, ponieważ za drogo to wyjdzie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

______________

* Temat przeniesiono z działu Inna oferta – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Śmierć właściciela Orange Love i przepięcie linii telefonicznej z słupa.

@kbsxrd nowe podłączenie powinni wykonać technicy Orange. Najczęściej to podwykonawcy. Ze względu, że internet na miedzi już jest wygasającą usługą, może być trudne ponowne podłączenie. Warto spróbować, ponieważ po rozwiązaniu umowy na wujka, zostaje wolna linia. Może się udać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Śmierć właściciela Orange Love i przepięcie linii telefonicznej z słupa.

Może być ciężko. Co do podłączenia decyduje technik na miejscu. W salonie nikt nie zdecyduje i tak.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Śmierć właściciela Orange Love i przepięcie linii telefonicznej z słupa.

@kbsxrd nowe podłączenie powinni wykonać technicy Orange. Najczęściej to podwykonawcy. Ze względu, że internet na miedzi już jest wygasającą usługą, może być trudne ponowne podłączenie. Warto spróbować, ponieważ po rozwiązaniu umowy na wujka, zostaje wolna linia. Może się udać.