Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zapis o miesięcznej opłacie w wys. 14,99 zł

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 25
  • 1

Zapis o miesięcznej opłacie w wys. 14,99 zł

► Wątek został wyodrębniony z tematu Nowa oferta od 19 listopada 2018 - Moderator Wiktor ◄

 

Jak należy interpretować zapis promocji Światłowód?

 

"Za internet w budynku o typie zabudowy jednorodzinnej naliczamy także miesięczną opłatę w wysokości 14,99 zł. Opłata dotyczy klientów, którzy zawarli umowę na Usługę od 26 lipca 2018r"

 

Każdy aneks (zmiana promocji na nowszą) do umowy zawartej i usługi aktywowanej przed tą datą będzie skutkował doliczeniem opłaty za utrzymanie łącza czy może dotyczy to tylko nowych aktywacji (przyłączeń)?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Nowa oferta od 19 listopada 2018

Opłata za utrzymania łącza to nie opłata naliczana przy światłowodzie z zabudowie jednorodzinnej. Każda zmiana promocji na dziś powoduje naliczenia opłaty.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Nowa oferta od 19 listopada 2018

Opłata za utrzymania łącza to nie opłata naliczana przy światłowodzie z zabudowie jednorodzinnej. Każda zmiana promocji na dziś powoduje naliczenia opłaty.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 25
  • 1

Zapis o miesięcznej opłacie w wys. 14,99 zł

Dzięki o tą informację mi chodziło.

 

Wiem że opłata naliczana przy światłowodzie w zabudowie jednorodzinnej nie jest tożsama z utrzymaniem łącza, użyłem to jako skrótu myślowego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Zapis o miesięcznej opłacie w wys. 14,99 zł

Poza tym jak znam rynek, opłata w dłuższej perspektywie się nie zachowa w takiej formie. Bo to opłata za nic - ani za internet (który można odliczyć od podatku) czy za "inwestycję". Wielu klientów (co widać po innych forach) pisze skargi do różnych organów zajmujących się konkurencją i konsumentami.