Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamówienie sklep internetowy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Zamówienie sklep internetowy

Witam mam problem zamówieniem internetowym.Od kilku dni próbowałem złożyć zamówienie pierwszo poprzez stronę internetową ale nie puszczało na końcu a potem poprzez infolinię konsultant nie mógł też bo jakiś błąd występował.Miał ktoś do mnie dzwonić i cisza.Ile mam czekać na rozwiązanie tego problemu.
8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38071
  • 1376

Zamówienie sklep internetowy

A jaki dokładnie był problem?
Jaka to oferta?
Anonim

Nie dotyczy

Zamówienie sklep internetowy

Być może błąd jest jakiś poważniejszy. Zainstaluj sobie aplikację Mój Orange i możesz ponownie zadzwonić z pytaniem. Ale myślę że ktoś powinien jednak się odezwać. Ponadto uważam że za znalezienie błedu na stronie powinnaś dostać jakiś bonus, np 3 msc abonamentu za 0 zł. Gdybym był konsultantem to o takie rzeczy bym walczył dla klientów. Pewnie długo bym nie popracował, ale..........


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38071
  • 1376

Zamówienie sklep internetowy

@Anonim, fajnie by było 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Zamówienie sklep internetowy

@Piotrekk85 uważam że powinno być to na porządku dziennym. Klient chce "przyjść" do sieci, składa jedno zamówienie, nie da się, bo na stronie jest błąd, dzwoni do BOK, znów to samo. Taki klient może zniechęcić się się danej oferty, czuć się oszukany, traci on również swój prywatny czas, no coś co powinno działać. Dlatego uważam że takie rekompensaty powinny działać dla klientów. Jest to poważne niedopatrzenie w moim odczuciu. Bycie numerem 1 zobowiązuje 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Zamówienie sklep internetowy

Probkem polega na tym że system orange nie puszczał mnie z zamówieniem to czy przez stronę internetową czy przez infolinię.Dziwne bo mam kilka usług stały klient.Mieli zająć siębtym technicy i oddzwonić Od mnie i cisza.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38071
  • 1376

Zamówienie sklep internetowy

@Dziobaczek22: To napisz zgłoszenie przez Mój Orange lub zadzwoń jeszcze raz.

@Anonim: w idealnym świecie pewnie tak by było 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zamówienie sklep internetowy

@Dziobaczek22 daj trochę czasu technikom. Pewne rzeczy nie są łatwe do przeskoczenia. Dostałaś numer reklamacji?? Myślę że jak coś to poczekaj spokojnie do jutra. Jak coś to zadzwonisz i dopytasz się o swoję ofertę i zadasz pytanie czemu nikt nie oddzwonił. Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18227
  • 186

Zamówienie sklep internetowy

Miałem podobnie, zamówienie na pakiet neo-tv-telefon (VoIP) składałem przez stronę 3 razy i 2 razy mi anulowano... był błąd w bazie, czegoś nie można było "podpiąć". Z czego raz to nawet miałem już dostarczony sprzęt (dekoder tv) ...