Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamówienie na usługę a inna umowa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

Zamówienie na usługę a inna umowa.

Albo na przykład ze sprzedawcą się porozumiał lub też zadzwonił do BOK i zapomniał nas poinformować tutaj...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zamówienie na usługę a inna umowa.


endriu5517 napisał(-a):

Albo na przykład ze sprzedawcą się porozumiał lub też zadzwonił do BOK i zapomniał nas poinformować tutaj...


Myślisz @endriu5517 że była szansa na uzyskanie satysfakcjonującej decyzji, że ktoś z BOK może zmodyfikować zobowiązania do takich jak ustalone w "zamówieniu" ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Zamówienie na usługę a inna umowa.

Nic się nie zmieniło, akurat nie miałem czasu aby się tym zająć jak i tu napisać dlatego podobnie nie przeczytałem wtedy umowy.

Jeśli się nie mylę miała to być oferta ambasador dla pierwszej osoby w bloku.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zamówienie na usługę a inna umowa.

@Kulunkele jeżeli "ambasador" to jest to konkurs... więc jeszcze trzebaby zweryfikować czy spełniłeś wszystkie warunki regulaminu...


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Zamówienie na usługę a inna umowa.

O kurcze,nie wiedziałem wy ogóle że jest coś takiego... 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

Zamówienie na usługę a inna umowa.

@Misiek62 zmodyfikować, jak zmodyfikować ale na pewno doradca postarałby się wyjaśnić. A tak jak napisał @Kulunkele i również Ty w grę wchodzi kwestia konkursu ambasadora co dokłada kolejny regulamin i komplikuje sytuację. BOK lub próba kontaktu ze sprzedawcą to jest to co mogę zasugerować.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zamówienie na usługę a inna umowa.


endriu5517 napisał(-a):

@Misiek62 zmodyfikować, jak zmodyfikować ale na pewno doradca postarałby się wyjaśnić. A tak jak napisał @Kulunkele i również Ty w grę wchodzi kwestia konkursu ambasadora co dokłada kolejny regulamin i komplikuje sytuację. BOK lub próba kontaktu ze sprzedawcą to jest to co mogę zasugerować.


Oczywiście @endriu5517 to rozwiązanie - kontakt ze sprzedawcą  - to pierwsze co bym zrobił, przypomniał uzgodnione zamówienie i oczekiwał spowodowania by ustalenia stały się rzeczywistością.