Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wątpliwa promocja Orange Open Extra


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

Promocja Orange Open Extra nie jest niestety tak korzystna jak to wygląda. Podam na swoim przykładzie. Przedłużyłem umowę na tel. i dostałem 12 m-cy abonamentu gratis ale z posiadanego Orange Open zdjęto mi 25 zł. I tu zaczyna się wyliczanka. Nowy ab. to 35 zł (w zaokrągleniu) i 12 x 35 = 420 ale z Orange Open zdjęto 25 zł przez 24 miesiące (takie warunki Orange Open Extra) więc wychodzi 600 zł. Widać że do całego interesu dołożę 180 zł. I jeszcze żeby było śmieszniej to do tej pory miałem ab. za 29 coś tam po rabatach a teraz 35 więc dochodzi jeszcze 12 x 5 = 60 i suma sumarum wielka promocja będzie mnie kosztować 240 zł czyli 8 miesięcy za darmo na starym abonamencie.
23 ODPOW. 23

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

Nic innego nie pójdzie już wymyślić z tym? Zapytaj może na czacie w Mój Orange. Szczerze mam tylko jedną usługę tak więc nie korzystam z tej promocji i nie wiele mogę pomóc.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

Niestety na czacie przemiły Pan też był zdziwiony i odesłał do bok@orange.com.

Może ktoś z Orange tutaj się wypowie bo ostatnio walczyłem z zdjęciem simlocka z nimi i to było jak walenie głową w mur.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

Rozumiem,a może też najlepiej zadzwoń do BOK przez aplikację Mój Orange jest za darmo.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

Jakie masz usługi i ile z podziałem na stacjonarne i komórki?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

4 stacjonarne

2 mobilne - telefony


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

Odpisałem Ci w innym wątku. Więcej zyskasz gdy przedłużysz tą drugą komórkę by zyskać Orange Open Extra.

PS. Swoją drogą nie potrzebnie dublujesz dyskusję w dwóch wątkach.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

Drugi dopiero za 1,5 roku ale w styczniu stacjonarne będę przedłużał wiec może tam coś zyskam.

Dzięki za wyjaśnienie sprawy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

Napisz reklamację. Jako prawo nabyte masz dalej prawo do 35 zł starego rabatu Open. Tracisz tylko 10 zł za wyłączoną usługę mobilną do promocji Open Extra. W regulaminie Open Extra nie ma nic mowy o tym, że skorzystanie z tego rabatu powoduje migrację wszystkich innych numerów do rabatu Open II.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

Oj tam, skąd taka pewność? Mi się wydaje się, zasady Orange Open II są podstawą, a Extra dodatkiem.