Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wątpliwa promocja Orange Open Extra


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

Wątpię by propozycja od @Krispl byłaby zrealizowana, bo wiąże się jedno konto stacjonarne z 1 kontem komórkowym.

A jaki miałeś cel @MariuszW?

Miałeś 45 zł starego rabatu, teraz masz 54,99 zł - wg Twojej odpowiedzi.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

Zależy jakie usługi stacjonarne i jak rozliczane posiada autor. Np. telefon stacjonarny chyba nie jest roliczany jeszcze na tym samym koncie abonenckim chociaż wszystko ku temu zmierza (zmieniają się terminy rozliczeń usług stacjonarnych).


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

Tak, ale z jednym małym ,,ale,, te 34,99 jest tylko przez rok a 20 zostaje do końca umowy.

Wyliczenia podałem w wcześniejszych postach. Jak by nie patrzeć to jesteśmy w plecy z nowymi rabatami, oczywiście jeśli ma się dużo usług tak jak ja.

Wyliczę jeszcze raz:

35 x 12 = 420 zł

Miałem rabat 45 zł i zdjęto mi 25 po zmigrowaniu do Orange Openn II pozostałych usług bo jedna mobilna odpadła i zgodnie z Open II mam 2 + więcej stacj. i 1 mobilną czyli należy mi się 20 zł co też mam w chwili obecnej.

- 25 x 24 = 600 zł.

600 - 420 = 180 zł. I tu jest pies pogrzebany aby ten stary Orange Open wykosić poprzez takie zapisy w Orange Open II w paragrafie 10 i 11 chyba. Jeśłi zmieniamy jaką kolwiek umowę czy to mob. czy stac. to z automatu wszystko podchodzi pod Open II. Nie wiem, może ja źle rozumuje ale to jest prosty rachunek i nie dywagując czy w umowie są rabaty za raty, czy za f-y bo to tylko pic na wodę bo nikt by nie wziął abonamentu za 80 zł tylko po to aby mieć darmowe minuty na komórki i sms-y, a o rozmowy na stacjonarne za 10 zł. Dlatego dają te rabaty po 5,01 za f-e czy 15 za telefon na raty, za marketing za terminowość.

Jest to wabienie klienta którego chyba stracili w mojej osobie. Sobie kupiłem telefon na raty na wolnym rynku, od października będę miał Orange Open Extra do końca umowy i się pożegnamy. Niestety.  

Na jednym koncie mam wszystkie usługi:

2 mobilne i 4 stacjonarne


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Wątpliwa promocja Orange Open Extra

Pogrzebał cię poniższy art. regulaminu Open II :

...

11. Niniejsze Zasady zaczniemy stosować, gdy:

a) nastąpi zmiana jakiejkolwiek umowy, którą Państwo z nami podpisali, jeśli uprawnia ona do Rabatu Orange Open II

...

Aneksowana umowa mobilna niby uprawnia do Open II więc najpierw nastąpił tzw wyzwalacz, przyznano Ci Open II po przeliczeniu wynoszący 30 zł a następnie uruchomiono Open Extra, ktory wyłączył aneksowaną umowę z Open II i zdjął rabat 10 zł.

 

Nadal uważam, że wyzwalacza nie było ponieważ aneksowana umowa jest wyłączona z Open II przez zupełnie inną promocję Open Extra. Obie promocje wykluczają się nawzajem więc numer aneksowany moim zdaniem nie może być w tym wypadku wyzwalaczem zmian.

 

Nie widzę przeszkód aby można było wyłączyć aneksowany numer do innego konta abonenckiego. Zgodnie z regulaminem aneksowanie umowy i deklaracja zastosowania Open Extra spowodowałoby naliczenie rabatu za usługę stacjonarną tylko na tym koncie na ktorym byłby numer mobilny spelniający warunki promocji. Konto z pozostałymi numerami pozostałoby bez zmian w starym rabacie Open.