Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Salony Orange w niedzielę - czy są otwarte?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Salony Orange w niedzielę - czy są otwarte?

Witam

Czy w niedzielę salony są otwarte?

Stronie internetowej https://warszawa.open-closed.pl/orange-godziny-otwarcia-al-jerozolimskie-179 mówi, że jest otwarty

Ale strona https://salony.orange.pl/pl/orange-warszawa-blue-city-27027 mówi, że jest zamknięte.

Proszę mi powiedzieć, które z nich jest prawdziwe?

Chcę odebrać kartę Orange Flex. Gdzie można to zrobić w niedzielę poza salonami, jeśli są zamknięte?

 

Z góry dziękuje za twoją pomoc

 

 

 

______________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Salony Orange w niedzielę - czy są otwarte?

@gwynbleidd2022 Sugerowałbym szukanie u źródła czyli na stronie Orange Salon Orange Warszawa Blue City | Orange - Światłowód, Smartfony, Telefony Komórkowe

Na dole naszej strony w zakładce na skróty jest link "znajdź salon" wraz z kontaktem-warto spróbować zadzwonić i spytać 

Wyszukaj sklep - Orange PL 

Mam jednak potwierdzenie od znajomego pracującego w Salonie, że w niedziele prócz handlowych Salony są zamknięte i nie ma możliwości odebrania karty tym bardziej, że SIM-kę trzeba odebrać osobiście

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Salony Orange w niedzielę - czy są otwarte?

@gwynbleidd2022 w niedzielę salony są zamknięte. Mogą być otwarte w galeriach, jeśli niedziela jest handlowa.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Salony Orange w niedzielę - czy są otwarte?

@gwynbleidd2022 Sugerowałbym szukanie u źródła czyli na stronie Orange Salon Orange Warszawa Blue City | Orange - Światłowód, Smartfony, Telefony Komórkowe

Na dole naszej strony w zakładce na skróty jest link "znajdź salon" wraz z kontaktem-warto spróbować zadzwonić i spytać 

Wyszukaj sklep - Orange PL 

Mam jednak potwierdzenie od znajomego pracującego w Salonie, że w niedziele prócz handlowych Salony są zamknięte i nie ma możliwości odebrania karty tym bardziej, że SIM-kę trzeba odebrać osobiście


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Salony Orange w niedzielę - czy są otwarte?

@gwynbleidd2022 Arte SIM FLEX możesz zamówić w aplikacji, dostarczy ja bezpłatnie kurier pod wskazany adres.