Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru do innej sieci


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do innej sieci

Sprawdź jeszcze na czacie w Orange czy na pewno jutro będzie numer oddany

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Przeniesienie numeru do innej sieci

Oni nic nie wiedzą,napisali mi tylko że wniosek został zarejestrowany


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do innej sieci

To już nie wiem co radzić. Ew też nie wiem co sam chcesz. Potem i tak będzie dużo reklamacji i kręcenia.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Przeniesienie numeru do innej sieci

Chodzi mi o to żeby dowiedzieć się jak to w końcu będzie. Sami nie wiedzą. Napisałem email do Plusa. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli ktoś z Plusa faktycznie ponowił wniosek bez mojej wiedzy i przyjdzie mi zapłacić tą karę to będę musiał złożyć reklamacje.

 

Nie ma pojęcia co zrobić w tej sytuacji. Nie chcę płacić dwóch abonamentów, ale chciałbym zostać przy starym numerze. Konsultantka poradziła zerwanie umowy z Orange, kara umowna to 50 ale czy wtedy numer nie staje się nieaktywny?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Przeniesienie numeru do innej sieci

Przeniesienie numeru z oferty na kartę może odbyć się w ciągu maksymalnie 30 dni od daty wniosku - nie możesz podać dalszej daty, bo zostanie wniosek odrzucony z powodem informującym o niepoprawnej dacie.

 

Z tego co rozumiem, podpisałeś już umowę w Plusie przez internet. możesz albo od niej odstąpić w terminie 14 dni, albo poprosić w plusie o ponowne wystawienie dokumentów na numer prepaid i wtedy po wysłaniu do nas wniosku, numer zostanie przeniesiony zgodnie z datą we wniosku - to będzie się wiązało z wystawieniem noty obciążeniowej około tydzień - dwa po przeniesieniu numeru.

 

Zerwanie umowy w Orange nie spowoduje wyłączenia numeru, ale lepszym rozwiązaniem będzie aby plus ponownie wystawił dokumenty na przeniesienie numeru (bo to będzie szybsze), tym razem jako prepaid.

Pamiętaj, że środki jakie masz na koncie przepadną z chwila przeniesienia.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Przeniesienie numeru do innej sieci

Czyli i tak jeśli przeniosę numer do Plusa to i tak będę musiał zapłacić tą note obciążeniową bo umowa kończy mi się 24 września.Tak?

Konsultant z orange podał mi że w moim przypadku taka nota wyniesie około 50 pln


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przeniesienie numeru do innej sieci

Dokładnie tak. Zapłacisz notę obciążeniową. Możesz też wycofać przeniesienie numeru w Plusie lub Orange i ponowić je po 25 sierpnia z datą przeniesienia na 25 wrzesień.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Przeniesienie numeru do innej sieci

Problem jest jednak teraz taki że z Plusa pisali że nie da się tego załatwić inaczej tylko poprzez wizytę osobistą w salonie osoby na którą jest umowa w orange,a dlatego to problem bo osoba która ma tą umowę to schorowana osoba która nie da rady pojechać do salonu plusa.To moja rodzina więc pomogłem jej załatwić tą sprawę a żeby nie wychodziła to załatwiłem to przez internet bo prościej,teraz mam kłopot.

Może cesja numeru?a potem już ja sam mógłbym pojśc to załatwić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do innej sieci

A umowa w plusie jest na inną osobę niż w Orange?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Przeniesienie numeru do innej sieci

Gdyby była na inna to nie byłoby problemu,umowa w plusie jest na tą sama osobę do której należy numer w orange