Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10915
  • 150

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

@LUŚKA

na razie jestem jeszcze w trakcie ustalania (co i jak!)...

Niewykluczone, że strona, która wywołała cały ten ambaras, powinna zostać zmodyfikowana lub usunięta.

 

▬▬▬

[edit]:

OK. Wracam ze zwrotnym info Szczęśliwy robot.

Promocja nadal obowiązuje*. Przy czym sposób, w jaki zamówienie jest wprowadzane, odbiega od standardowego. Może to był/jest słaby punkt procesu związanego z tą promocją (?) Emotikon: zakłopotany.... w konsekwencji czego piszemy sobie o tym teraz na forum ;-).

 

Nie można jednak wykluczyć również innych scenariuszy. W każdym razie nie powinno to tak wyglądać Zakłopotany mężczyzna. (W PW poproszę Cię jeszcze o wskazanie Salonu, w którym próbowałaś skorzystać z tej promocji).

 

Dzięki takim głosom jak Twój postaramy się również "globalnie" poprawić komunikację w tym obszarze; tak by z Twoich doświadczeń wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu skorzystają na tym inni Emotikon: Szczęśliwy.

* jedyna zmiana z korzyści dla klienta to ilość bezpłatnych minut i gigabajtów w roamingu. W ofercie KDR na stronie są limity, a obecnie w krajach Unii jest bezpłatny roaming. Zostanie to poprawione.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 52
  • 0

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

@Wiktor 
Dziękuję za informację. 

Jednakże jak mogę skorzystać z tej promocji? Byłem w kliku salonach w Lublinie i w każdym otrzymałem informację że oferta już jest nieaktualna, i nie ma żadnej promocji dla osób z karta dużej rodziny. 

Chciałem przenieść 5 numerów z Play + dokupić Internet domowy 4G aby skorzystać z rabatu Orange Open Extra. 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10915
  • 150

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Ta oferta... nadal jest aktualna. Nawet strona - zgodnie z zapowiedzią - została już poprawiona (pod kątem prezentowanych informacji o roamingu w UE).

 

Dobrze @RV, że dałeś o tym tutaj znać. W PW podpytam Cię o Salon, w którym próbowałeś skorzystać z tego promo Emotikon: Szczęśliwy.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 52
  • 0

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

@Wiktor Dziękuje za odpowiedź, niestety strona nie jest aktualna. 
Rabaty dotyczące zniżki Orange Open Extra nie są już raczej aktualne - i jako osoba przenosząca numer, nie mogę z tej opcji skorzystać.

Wydaje mi się że sam Smart Plan LTE też nie jest już aktualny. 
Było by profesjonalnie gdyby strona zawierała aktualne informacje oraz ceny. 


Czy informacja o "do 6 miesięcy za 0zł dla przenoszących numer" jest aktualna? oraz czy oferta karty dużej rodziny łączy się w jakiś sposób z Orange Love? 
Bo w tej chwili oferta dla ośób z KDR jest mniej atrakcyjna od standardowej.

Wybierając promocje Orange Love: Internet Domowy 4G + 5 abonametów Standard, zapłacimy 159.99zł - mając darmowe rozmowy na stacjonarne, darmowe rozmowy i SMSy w Strefie 1 oraz 5GB na każdy telefon + 100GB internetu ze wspólnej puli internetu domowego. 

Wybierając oferte która powinna być bardziej atrakcyjna, czyli dla osób z KDR: Za Smart Plan LTE Wspólny bez telefonu zapłacimy 79.99zł + internet 4G Domowy za 69.99zł zapłacimy w sumie 149.98zł ale nie dostaniemy nielimitowanych rozmów na telefony domowe, tylko 100 minut w Strefie 1 oraz 15GB do podziału na 5 telefonow czyli 3GB na każdy z telefonów zamiast 5GB jak w planie standardowym. A dobierając nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne za 10zł / miesięcznie - cena wyrówna do się z oferta dla osób bez KDR (159.98zł), a oferta będzie gorsza od standardowej. 






Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10915
  • 150

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

@RV

podrążę jeszcze temat z tym Orange Open Extra.

Do informacji - "do 6 mies. abonamentu za free" też będę musiał przysiąść 😉

Ta oferta nie może (raczej) łączyć się z Orange Love (OL).

 

Przekażę Twoje uwagi o tej stronie do osób odpowiedzialnych za jej zawartość :).


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 52
  • 0

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

@Wiktor Czy coś się ruszyło w sprawie KDR? Jakieś nowe wieści? 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10915
  • 150

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Tak, udało mi się co nieco ustalić:

 

(...) Rabaty dotyczące zniżki Orange Open Extra nie są już raczej aktualne - i jako osoba przenosząca numer, nie mogę z tej opcji skorzystać. 

Rabat nadal może być naliczony, tylko muszą do tego być spełnione odpowiednie warunki. Informacja o rabacie OOE znajduje się na stronie z uwagi na to, że jest grupa klientów korzystających z oferty KDR, która jest uprawniona do tego rabatu.

 

 

Wydaje mi się że sam Smart Plan LTE też nie jest już aktualny. Było by profesjonalnie gdyby strona zawierała aktualne informacje oraz ceny.  

W istocie sam Smart Plan LTE Wspólny (czyli Główny i Dodatkowe) obecnie nie jest oferowany w standardowej ofercie. Ale (właśnie specjalnie dla posiadaczy KDR) został on "zachowany" :). Co prawda jego wprowadzenie wymaga niestandardowego podejścia, ale - jak najbardziej – dla tej wybranej grupy klientów jest on dostępny.

 

 

Czy informacja o "do 6 miesięcy za 0zł dla przenoszących numer" jest aktualna?

Tak, to aktualne info 🙂

 

 

czy oferta karty dużej rodziny łączy się w jakiś sposób z Orange Love?

Nie, oferta z KDR nie łączy się z OL.

 

 

(...) w tej chwili oferta dla osób z KDR jest mniej atrakcyjna od standardowej. (...)

Zgadzam się. W pewnych sytuacjach to nasza najnowsza oferta jest bardziej atrakcyjna (LOL) ;-).
Wszystko zależy od potrzeb. Ktoś, kto nie potrzebuje tak dużo GB do internetu mobilnego (na komórkach) i ma np. stacjonarkę w Orange oraz KDR, to... To dla takiej osoby oferta z KDR jest jak znalazł Bardzo szczęśliwy kot.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Witam

Mam pytanie o KDR dzisiaj rozmawiałem ( 510 100 100 ) z BOK i poinformowano mnie że nie ma już specjalnej oferty dla posiadaczy KDR ( chciałem przedłużyć umowę - ważna do 30.08.2018 r.).

 

W istocie sam Smart Plan LTE Wspólny (czyli Główny i Dodatkowe) obecnie nie jest oferowany w standardowej ofercie. Ale (właśnie specjalnie dla posiadaczy KDR) został on "zachowany" Emotikon: Szczęśliwy. Co prawda jego wprowadzenie wymaga niestandardowego podejścia, ale - jak najbardziej – dla tej wybranej grupy klientów jest on dostępny.

 

Jak to się ma do Pana odpowiedzi ?

Czy ta oferta obowiązuje tylko przy podpisaniu nowej umowy ?.

Czy nie ma dodatkowych bonusów dla posiadaczy KDR przedłużających umowę ?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Oferty z KDR nigdy nie było na infolinii.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Oferta istnieje, jednak umowę przedłużysz tylko w Salonie Firmowym, no i musisz trafić na ogarniętego konsultanta 🙂