Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Tragedii nie ma. Jest lekki lag, tak jakby spadały FPS-y, ale FPS jest na poziomie 170+ i stabilny, więc to od łącza. Opóźnienia raczej nie ma, ale delikatny lag występuje, aczkolwiek gra jest całkowicie grywalna. Właśnie uploaduje video które nagrałem przed chwilą, zedytuje post i dam link.

 

https://drive.google.com/open?id=1GZDR3_XvzYjzoa47Cao3oPvEgpj8PoYY

 

Licznik FPS załączam w 0:57, wszystko z klatkami jest ok.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Moze ktos sprawdzic jak wyglada ping do eu.battle.net na swiatlowodzie w Orange? Sa tez straty? Jak ja sprawdzalem to mialem 0 strat i stabilny ping grubo ponizej 40 ms.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Ja na Orange miałem około 33, ale w grach typu Warcraft 3 (bez reforged) i Overwatch lagi i ping skakał.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Zgłosicie to, niech uderzają do AMS-X :cathappy:


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Najlepiej jakby trasę zmienili jakoś, bo i ping byłby może niższy i brak strat. Szkoda że T-mobile nie ma żadnego forum, napisałbym tam i poprosił o zmianę trasy, może ktoś by podał dalej i coś by z tego było.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Porównanie oferty z konkurencją

Napiszę do znudzenia: usługi masowe działają u ok 90% klientów. I tego się nie przeskoczy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Wg mnie nie ma szans na jkiekolwiek zmiany tras w TMobile. Obsluga techniczna tam praktycznie nie istnieje.

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

 

UPC, Netia, T-Mobile, INEA oraz inni dostawcy potrafią zapewnić dla 100% klientów dobry routing, gdzie pakiety nie wędrują przez pół Europy; prędkości są względnie stabilne niezależnie od lokalizacji docelowego hosta; nie ma zapchanej sieci już na etapie TPnet (przypomnę tylko jeden wątek na tym forum - jak najbardziej, sieć wewnętrzna Orange jest coraz to mocniej przeciążona). Mają także rozsądne ceny. I na nich nie narzekają pod względem routingu - a na Orange i na stabilność i na routing i na wysokie ceny i na beznadziejne traktowanie lojalnych klientów. 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@kozakis01  Napisałem na facebooku do T-Mobile i oto jaką odpowiedź uzyskałem:

2.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Porównanie oferty z konkurencją

100% w naturze się nie zdarza. Radzę poczytać wątek do początku.