Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

A próbowałeś się skontaktować z nimi? Są jakieś odczuwalne problemy w grach?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Pobierz program WinMTR albo Pingplotter i wklej testy od siebie @kozakis01, bo na razie to masz problemy, których nie widać było na poprzednich testach. Testy wykonaj minimum 1000 hopów.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Wspominałem wcześniej, że nie działają mi inne routery z ONT TMobile. Okazuje się, że działają, ale sprawa jest dość dziwna. Problem wystąpił kiedy testowałem kilka routerów. Zalogowałem się do ONT i okazało się, że w konfiguracji zapisywane są pewne ustawienia routerów. Niestety przywrócenie ustawień standardowych nie naprawiło problemu. @akira77 wysłał mi urządzenia do testu i one oczywiście działały. Potem podłączyłem swój router i nagle ożył, sprawdziłem drugi i też łączył się z Internetem. Dla testu podłączałem je naprzemiennie i po pewnej liczbie prób problem ponownie wystąpił. Tym razem przestał łączyć się oryginalny router TMobile, więc jasne stało się, że nie jest to wina sprzętu. Podsumowując, jeśli nie mieszam routerami, a używam jednego, to jak na razie wszystko jest w porządku.

 

Nawet prędkości delikatnie wzrosły i czasami dobijają do 900 Mb/s. Niestety ping cały czas nie jest tak stabilny jak był w Orange i od czasu do czasu jakiś pakiet potrafi się zgubić.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Dlatego porób testy i wklej wyniki. Chcę zobaczyć jak to u Ciebie wygląda. Możesz parę razy odpalić program WinMTR, puścić na każdym inny test, pójść sobie zrobić obiad czy coś innego porobić, wrócić, zróbić zrzut ekranu i wkleić.

Oczywiście test bez obciążenia łącza.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Zrobię test w WinMTR do eu.battle.net z interwałem 0.2 s. Tutaj gubi mi chyba najwięcej pakietów. @Banan9 mógłbyś zrobić taki sam test i wrzucić wynik? Najlepiej jakby był zrobiony w godzinach wieczornych/nocnych, czyli podczas dużego obciążenia sieci.  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Teraz jest akurat 1% strat. Niby nie dużo, ale jednak... W Orange, żeby jakiś pakiet został utracony musiałem sztucznie obciążyć całe łącze, a i wtedy bardzo rzadko się to zdarzało. Mimo wszystko w TMobile źle nie jest. W UPC straty były wyższe.


eubattlenet.jpg


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

U mnie teraz jest ok, ale około godziny wcześniej też miałem 1% lossa do eu.battle.net, szkoda że nie odpaliłem wtedy Warcrafta 3 Reforged by sprawdzić czy to fałszywy alarm czy faktycznie są lekkie lagi.

1.png

 

Póki co problemów do eu.battle.net nie miałem.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Bez sensu jest testować jeden host, dlatego napisałem byś zrobił kilka.

A tym bardziej że straty masz poza siecią T-Mobile. Zaczynają się w AMS-X.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Ja mam teraz 3% lossa, aż odpalę Reforged i zobaczę czy będzie lag.

1.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

I co?