Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Anonim

To fakt że płakać się chce...a już na pewno kiedy toczy się dyskusje o sponsorowanych przez operatorów artykułach 😉

To jeszcze mogę wam podesłać tego typu artykuły z antyweb.pl i spidersweb.pl...oni też są super obiektywnie w sponsorowanych artykulach

Żenada 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Porównanie oferty z konkurencją

A jeśli niektórzy wrzucają artykuły sponsorowanie o UPC na forum Orange to jest ok? Ta dyskusja jest dawno jałowa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Piotrekk85

Chyba oczywiste że tak samo nie OK! 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

Nie jest jałowa...@akira77 wrzucił parę ciekawych screenów ale nikt z was nawet nie pociągnął tematu żeby dokładnie sprawdzić choćby routing między TPnet a TM...zaraz sam wrzucę jakąś prośbę do niego 🙂

@akira77

Możesz wrzucić traceroute albo zrzut z WinMtr np. do adresu 83.23.71.58?

Chciałbym zobaczyć te trasę z TM do TPnet, dzięki 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

Ale powiedz mi po co ciągnąć ten temat?

Ja wam wyjaśniłem, że moim zdaniem T-Mobile zapcha się po podłączeniu kilkudziesięciu tysięcy klientów. 

I je podtrzymuje, wcześniej z resztą było zaznaczone że najlepsze testy będą na jesieni. I najbardziej obiektywne.

Teraz można sobie wrzucać.

Jak wam wrzuciłem, że Orange wygrywa w wielu przypadkach z T-Mobile bazując na testach Akiry to zaczęliście właśnie tak mówić - "najlepsze testy będą na jesień"; "w Orange nawet jak niski jest ping to odczuwa się że jest większy". To po co mam tracić cenny czas na testy skoro wam pokazując, że białe jest białe, wy dalej będziecie mówić że białe nie jest białe bo u was coś jest zżółkłe.

Nie ma sensu taka dyskusja - dawałem wam na tacy testy - źle.

Nie daje testów - źle. 

 

Wam się nie dogodzi... 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Ale Ty mieszkasz w Warszawie albo okolicy (sądząc po speedteście i 2ms do Warszawy), więc osoba ze światłowodem Orange ze Szczecina także będzie miała większy ping, jak teraz ma T-Mobile. Dlatego ja napisałem, że czekam na testy T-Mobile z Warszawy i okolic.

 

A te artykuły sponsorowane na Tabeltowo, SpidersWeb czy Antyweb to najlepiej zostawić bez komentarza, bo nie dość, że osoba pisząca ma za friko internet to jeszcze ma zapłacone za artykuł.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Ciekawy komentarz 😄

 

2.png

 

Ja w LoLu jak grałem kiedyś (2012) miałem na Hyperionie stabilne 25 ms więc najlepiej 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Porównanie oferty z konkurencją

a na upc nikt nie narzeka? https://twitter.com/search?q=upc%20lang%3Apl&s=01

narzeka 10 razy mniej bo mniejsza liczba klientów
Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

Nie jest ważne @-brtk- gdzie mieszkam. Bo skoro narzekacie na Orange, że jeden ma mniejsze pingi niż drugi, że jednemu działa lepiej a drugiemu gorzej, to skoro taka sama sytuacja jest w T-Mobile to może pora przestać ich tak wychwalać, bo robią dokładnie to samo, co jest w Orange.

To co, klient ze Szczecina nie może mieć takiego samego/niewiele większego pingu niż klient z Warszawy?

To przestańcie narzekać, że klient z Łodzi ma większe pingi niż klient z Warszawy w Orange. 

Temat uważam dla mnie za zakończony, bo to dyskusja jednostronna - jest dobrze, jak jesteś przeciwny Orange, a jeśli komuś się podoba jakość Orange, to na pewno nie gra w to samo co ja, nie używa internetu do niczego poza Facebookiem etc..

To już jest jałowa dyskusja jak powiedział Piotrek. 

Nie mam zamiaru wam tłumaczyć pierdyliard razy jak to wszystko działa, bo wy i tak wiecie lepiej. 

To korzystajcie z konkurencji, a jeśli jeszcze tego nie robicie to zanim podpiszecie umowę to poczytajcie forum danej firmy, bo na każdej są narzekania.

I nie, osoba w Orange ze Szczecina nie będzie mieć większych pingów, bo Orange ma węzeł w Szczecinie. 

Może być wahanie do 8ms. A nie 18, jak w T-Mobile.

Bez odbioru. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

A Ty dalej swoje. Już Ci tłumaczyłem o co chodzi z większym pingiem z Łodzi u @Banan9.. To, że różnica na wyjściu wynosi 4ms z racji przebytej trasy z Łodzi do Warszawy, a końcowa różnica 15-20ms zamiast 4ms.