Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

Nie możesz se kupić jakiegoś vpna za 10 zeta na miech ?

Ja mam światło od Orange, kupiłem vpna i w csie mam fenomenalne pingi.

 

Polskie serwery od valve na nethraphie 7ms tabela 1-5

 

Eu east 23ms

Eu west 27ms

Eu North 25ms

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Porównanie oferty z konkurencją

@misiegg - to mój tekst. 🤣 Proszę się pode mnie podszywać 😋

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

Nie no poważnie teraz, VPN wszystko rozwiązuje jeśli idzie o Ping, włączam go tylko jak gram w gierki i są turbo niskie opóźnienia, czasami nawet niższe niż u ziomka na netii światłowodzie 

 

I tu fakt, lipa, ze muszę dopłacać do vpna bo Orange ma słaby routing, ale jak się nie ma wyjścia to się szuka rozwiązania, VPN do Gierek jest ideolo.

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

U mnie od bardzo długiego czasu na Orange może nie ma niskich pingów, ale nie odczuwam dyskomfortu jeśli chodzi o gry online. Jest po prostu dobrze, płynnie i bez lagów. Wiadomo - czasem brakuje lokalnego peeringu w IX-ach, ale jeśli miałbym patrzeć na to tylko dlatego, że mógłbym mieć o 20-30ms niższy ping, to szkoda mi czasu. Do CoD:MW mam zazwyczaj nie więcej niż 45ms, a nawet odleglejsze serwery to stabilne 70-80ms i nie odczuwa się lagów ani przewagi przeciwnika. 

 

A tymczasem abstrahując od pingów - co myślicie o tym, że Plus już na dniach uruchamia komercyjnie sieć 5G? I nie chcę tutaj dyskutować o częstotliwości - wykorzystują po prostu te zasoby, którymi obecnie dysponują - jak będzie aukcja 5G, to będą mieli już nieco łatwiej - bo pewna baza stacji będzie już gotowa. I tak 600 Mbps na jednej stacji 5G to dość dużo, szczególnie, że na LTE chyba nie da się w Polsce więcej niż 300 Mbps - więc no jest przeskok. Jak rozłoży się odpowiednio ruch, to ich LTE może dość mocno zyskać. Niskie nakłady inwestycyjne na początek, a potem będzie po prostu lepiej 😉 

 

Jak myślicie, co zrobi Orange żeby im odpowiedzieć? Tak z czystej ciekawości 😉  

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Anonim 

Ja czekam na liste nadajnikow ktore obsluguja 5G w Warszawwie, czy to wszystkie ktore obsluguja siec 2600Mhz? Generalnie nie podniecam sie tym za bardzo bo domyslam sie ze na poczatku transfery moga byc niezle ze wzgledu na mala ilosc abonenckich urzadzen 5G ale z czasem bedzie spadac....niestety koronawirus obnazyl slabosci Plusa, to siec w ktorej chyba najbardziej spadla srednia predkosc Internetu z wszystkich wiekszych operatorow, ja Plusa najbardzie cenie za zasieg w lokalizacjach w ktorych najczesciej bywam w Polsce, tam zawsze mam klopoty z Orange czy TMobile ale juz predkosci pozostawiaja wiele do zyczenia...niemniej trzymam kciuki bo moze uruchomienie 5G odciazy siec LTE 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Porównanie oferty z konkurencją

@pawel__b Czytałem że choć można dostać smartfonu 5G to NIE obsługują 5G Plusa.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Porównanie oferty z konkurencją

@Anonim Mój rekord to 338Mb, nadajnik Orange z agregacją 4-ch pasm.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

T-Mobile pozdrawia.

https://www.youtube.com/watch?v=-vBkJvk-o3I

 

Yt mocno jakość popsuł... ale i tak coś tam widać u góry.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Ok. ktorej godz. masz takie utraty? Sprawdze u siebie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

No gierka przed chwilą, teraz będę grał ze znajomym, ciekawe jak będzie: https://www.twitch.tv/domin922

 

Jednak nie pogramy, znajomy ma 700-900 pingu na Orange. Oczywiście on nie z PL. Pogram sam i postreamuję.