Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

Musze stestować swoje światło z orange, będę go mieć po świętach, pewnie coś koło 20, to też puszcze wam wszystkie testy, popc, warszawa, ftth do domku jednorodzinnego, jestem ciekawy jak będzie.

 

Co do cod'a to ziomeczek gra ze mną na netii i ma około 28ms ze śląska.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

No ja mam 35-80, ale chociaż lossa nie ma, więc jak na styk TM z AMS-IX to i tak jest nieźle...

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

I ja również wam powiem, że na światłowodzie od Orange nie mam problemów z CoD Warzone - grałem ostatnio ze znajomymi i wszystko działa bez zarzutu. Tak samo z resztą w innych grach - wszystko u mnie działa bez zarzutu. Jutro będę możliwe, że będę miał okazję znowu pograć, to wam podeślę co i jak. Ale ping z reguły to 40-45ms, 0% lossa i gra sie mega płynnie. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Dostałem się do zamkniętej bety Valorant i ping wygląda na ok, wyższy niż się spodziewałem bo 40-45, ale inni gracze też mają coś koło tego. Jedyne co to raz typ ewidentnie dostał headshota i nie padł, ale jak sam Riot mówi, gra jest jeszcze niedopracowana i są różne bugi, więc możliwe że to właśnie jakiś pechowy bug z hitboxem był.

 

Aczkolwiek średnio mi się podoba. Myślałem że gameplay będzie lepszy. Moim zdaniem CoD MW I Warzone są grami znacznie lepszymi. W CoD jest wartka akcja, a na Valorant można usnąć ;> Za dużo taktyki i planowania, za mało gry.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Jak zwykle - za wcześnie pochwaliłem. Przed chwilą w Warzone zacząłem mieć mega utratę pakietów, na poziomie nawet 84% (sic!). Później spadło do 10-20% ale nadal nie było grywalnie.

4.png

 

  Jednak AMS-IX w T-Mobile - to jest to 😄


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9292 

Jakaś poprawa? Mój znajomy w sumie nie zgłasza żadnych problemów w CODdzie i Valorancie. A jak coś się działo w Orange to zawsze darł się i przeklinał na Orange

😄

I odpisali Ci na tą reklamację (smsem? XD)

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  Nie odpisali, tzn pewnie odpisali na mój stary nr który dałem przy podpisaniu umowy, którego już nie używam bo karta sim zdechła, więc i tak nigdy się nie dowiem, ale trasy te same, pingi te same, wszystko to samo, dalej masa tras leci przez AMS-IX 😄 Wygląda na to że reklamacja nie została przyjęta.

 

Co do lagów to w CoD: Warzone wieczorami są prawie codziennie wieczorem. W nocy, rano i popołudniu jest ok ale tak od 19 do północy są teleporty, opóźnienie, czasem nawet samolot się zatrzyma i tak stoi i wszystkie animacje zatrzymane, mimo że gra normalnie działa. Tak się dzieje tylko wieczorem. Kilka dni temu nawet rano zdarzyło się 160 ms, myślałem że mnie wrzucili na jakiś amerykański serwer... ale jak padłem, obserwowałem mojego losowego gracza z teamu (jakiś francuz, sądząc po fladze na wizytówce) i gość miał 25 ms. Więc raczej serwer był europejski tylko AMS-Mobile jak zwykle nie podołało. Lagów nie było, ale 160 ping do europy.... hmmm....

 

W inne gry online nie gram teraz, ostatnio ogrywam AC: Odyssey i cisnę w Warzone'a ze znajomym i bratem lub samemu z randomami z nudów.

 

Do TM nic już nie pisze, nawet tutaj na forum nie pisze bo mam dość, szkoda zachodu i nerwów. U nich nikt nic nie wie i nikt nic nie może, więc jaka różnica... To że sieć w ogóle działa to jakiś cud skoro w tej sieci nikt nic nie wie i nikt nic nie może.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Kurcze, trochę dziwne, bo ja gram nieraz ze znajomym od 20 nieraz do później nocy i nie narzeka na ping i lagi..


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Dzisiaj akurat było w miarę ok. Jak jutro będą lagi to nagram i wrzucę by pokazać jak to wygląda.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Zagrałem gierkę z bratem i znajomym i 20-30% lossa.. brat też miał lagi i lossa. Znajomy nie miał, ale on z zagranicy i tam mają w MIARĘ normalny internet. Serwery więc chyba nie są takie złe.

5.png

 

Pogramy jeszcze około północy, ciekawe czy wtedy będzie loss.