Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

Ostatnio na Warzone pojawiają się losowe packet lossy i wynikają one z problemów z serwerami. Na normalnych trybach w pełnej wersji ani ja ani moi znajomi nie mamy lagów. Jest wszystko dobrze. 

Da się na FTTH i DSL od Orange pograć 😉 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Znajomy raczej nie narzeka, mówi tylko że czasem dostanie teleporta ale tak to opóźnienia ani problemów nie ma. W jednej gierce straciłem 3 sekundy bo próbowałem drzwi od budynku otworzyć ale się nie dało przez kosmiczne opoźnienie, jak się wreszcie otworzyły to już ktoś mi władował serię w plecy. Na tego kogoś kill camie stałem jak idiota koło drzwi przez 3-4 sekundy, typ musiał mieć niezłą polewkę ze mnie. Jak zaczął strzelać to mnie od razu trafił więc lagów nie miał, u mnie AMS-Mobile jak zwykle nie podołało. U mnie często jest tak że strzelam w typa a dźwięk trafienia mam dopiero po sekundzie.

 

Pewnie serwery czasem coś tam lagują, ale bez przesady, ludzie grają i jakoś bardzo nie narzekają. U mnie są takie jazdy jakich nawet na Orange nie miałem.

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

Ja nie mówię, że nie da się grać. Ale i my na Orange, kumpel na Vectrze i inni mają problemy. Jest co jakiś czas utrata pakietów na Warzone - nawet do 90%, na innych trybach jest w porządku. Więc nie można tutaj bezpośrednio winić dostawcy internetu. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

No u mnie takie opóźnienia, takie teleporty, takie cuda że się grać nie da wieczorem. Brat ma to samo więc nie, to nie problem z moim komputerem.

 

Topowy gracz Warzone'a w PL, ale lagów żadnych nie ma 😉 https://leh.tv/

 

Odpalę Warcrafta 3 pierwszy raz od kilku tygodni, zobaczymy czy tam będa lagi.

 

EDIT: Pozytywnie się rozczarowałem, bo lagów w Warcrafcie nie ma, ping 50-60. Może miałem farta ;>


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Zaraz idę grać w Warzone ze znajomym, to Ci napiszę czy ma lagi, poproszę go o screeny. Jak masz czas, to też sprawdź czy o tej godzinie masz u siebie.

 

edit:

 

Wysłałem Ci streama na PW.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

https://www.youtube.com/watch?v=X8aUBLqHXbU

 

Nie mam pojęcia czy to lag czy ta gra jest kompletnym crapem... ogólnie gra się fajnie, ale takie sytuacje mam bardzo często i nie tylko w Gułagu. Może mi jakiś hardkorowy gracz CoDa wyjaśnić co tu się odwaliło? Strzeliłem dwukrotnie, drugi strzał nie zadał obrażeń po czym padłem gdy przeciwnik mnie nawet nie trafił. Gierka zagrana po 1 w nocy, 0% lossa i ping 58 ms. W grze opóźnienia ani teleportów nie było.

 

Nie wiem czy TM jest tak fatalną siecią czy kod sieciowy bądź serwery CoDa to bagno nad bagnami? Takich jazd nawet nie miałem na Orange w Fortnite czy innych strzelankach.

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

Po 1 ta gra nie jest kompletnym crapem ;D 

Po 2 tłumaczyłem Ci już, że ostatnio w Warzone są problemy z serwerami. Albo skacze utrata pakietów, albo są losowe teleporty, albo coś.... Chyba, że trafisz na dobry serwer. 

Nie wiem czy masz pełną wersję - ja tak i jak gramy ze znajomymi to nie mamy problemów. 

Natomiast na Warzone problemy są ostatnio niezależnie od dostawcy. Ot, takie serwery.

 

Warzone zajmuje się inne studio niż samym MW, więc też będą różnice w optymalizacji i błędach, jak choćby sławne wywalanie do pulpitu bez żadnego błędu - już na normalnej, pełnej wersji tego nie ma. 

 

A tak już tłumacząc sytuację z filmiku - drugi strzał nie dotarł do przeciwnika, bo przypuszczam, że lag wystąpił po Twojej stronie i Ty widziałeś strzał, ale serwer odebrał to jako strzał po Twoim zgonie. Tak ja to widzę, w zwolnionym tempie oglądałem 😜 

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Skoro takie jaja się dzieją to może gra jest kompletnym crapem, bo nie pamiętam żadnej innej gry gdzie były takie cuda. Fortnite czasem zdarzało się że typ nie trafił a padłem, ale to raz na 20-30 gierek... w Warzone to chleb powszedni.

 

Mam pełną wersję ale nie gram bo nie mam z kim, samemu nie mam zamiaru a z moich znajomych nikt nie ma MW.

 

Co do moich strzałów to spoko, ale nie wiem jak można paść jak przeciwnik nie trafia. Typ ewidentnie nie trafił, a nawet jeśli to w ramię i jedynie mniejszością pocisków ze strzelby, więc powinienem stracić tak z 50% HP a nie całe. To nie pierwszy raz bo często to widać na kill camie przeciwnika, np chowam się za ścianą, gość dalej nawala w drzwi a ja padam od pocisków które przelatują 2 metry ode mnie 😄 Ja nie pamiętam ani jednej gry gdzie strzeliłem 2 metry obok przeciwnika a zabiłem. Serwery chyba mnie nie lubią 😛

 

Już nawet nie chcę mówić o sytuacjach typu ''gość dostał 30 strzałów w zadek a dalej stoi''. Wiadomo, do takiego Shrouda brakuje mi lat świetlnych jeśli chodzi o strzelanie, ale wiem kiedy trafiam a kiedy nie. Takie sytuacje też się zdarzają że typ wyłapuje cały magazynek z MP5 a dalej stoi w miejscu i nawet mu keva nie zbiłem, mimo że widzę moje pociski i słyszę dźwięki trafień.

 

Przez takie sytuacje ta gra staje się własnie totalnym crapem.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Czasami są freezy bez utrat pakietów, wczoraj sobie pograłem solo koło 17:00 i miałem tak z 2x.

 

A jeżeli chodzi o utraty na T-Mobile, to sam widziałeś na streamie mojego znajomego, że nic takiego u niego nie występuje.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

To dostawcy uwzięli się na moje miasto albo województwo w takim razie. Ciekawe co im takiego ludzie z łódzkiego zrobili? Zjedli chleb? 😄

 

W takim razie niech mi obniża abonament o 20zł, chociaż mi starczy miesięcznie na jakieś gumy do żucia żeby zmniejszyć stres i nerwy na ich utratę pakietów ;>

 

https://youtu.be/Rg5EAZU7D8k?t=1 - jedna z niewielu gierek gdzie nie było lagów, bugów i cudów. Aż brat zrobił kompilację z dwóch perspektyw w czasie rzeczywistym, bo akurat razem nagrywaliśmy 😄