Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Witam,

 

Po kilku miesiącach testowania 900Mbit / 100Mbit wróciłem do pierwotnej prędkości, na którą mam podpisaną umowę - 100Mbit / 10Mbit. Do moich potrzeb w zupełności to wystarcza. Chęć zmiany zgłosiłem przez infolinię. Po dwóch dniach zaistniała nowa prędkość.

 

Tak jak pisałem wcześniej, prędkość można dowolnie zmieniać w trakcie trwania umowy, raz w czasie cyklu rozliczeniowego. Zmiana w górę jest bezpłatna, w dół niestety 100zł.

 

Speedtest 10.01.2020.jpg

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Na stronie T-Mobile coś się im nie udało chyba.. Każda oferta ma 10Mb/s uploadu 😄

 

 

Dodatkowo z informacji jakie mam, w niektórych lokalizacjach mają problem, którego na razie nie potrafią rozwiązać. Ktoś kto zamiawia usługę np. 900Mb/s, ma tylko około 250Mb/s. I to dotyczy tylko paru klientów.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Porównanie oferty z konkurencją

W T-Mobile jest 30-300, 60-600, 100-900 jest tak na stronie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Ja wiem jak jest, wkleiłem jak mi się teraz wyświetliło, oczywiście po wpisaniu adresu tak jest, bez wpisywania wyświetla się ok.

Ale na stronie można też się dowiedzieć, że wysyłanie jest do 300Mb/s 🙂 Więc możliwe, że nie zaktualizowali danych na stronie.

 

Ok, a więc aktualizacja:

gkd6ZTJla2LmzB

 

9mSjWA9


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

''Gry online bez lagów i odczuwalnych opóźnień.''

 

Chociaż oni nie kłamią 😄


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Orange oferuje nam zmienne IP

(dla o osób prywatnych na świetle)

i mniej więcej wiemy jak to wygląda,

a co oferuje nam Te-Mobile

w przypadku IP ? 

Jesli zmienny to co jaki czas

mniej więcej następuje zmiana ?

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Kronos  Ja mam to samo IP od początku, więc chyba jest stałe.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Jest pewnie na takiej samej zasadzie jak w UPC, czasami może się zmienić, ale przeważnie bez zmian, chyba, że adres MAC urządzenia podłączonego do sieci się zmieni.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Nowa oferta od 18.06


@PARANOJAnapisał(-a)
Niedługo Orange wejdzie na łącza Plusa/Netii i zacznie się prawdziwa rywalizacja Emotikon: Szczęśliwy Ofertą i jakością, a nie kablami. I będziemy mieli jak na zachodzie - tylko ciut drożej niż obecnie. 

Na razie to sieci ORANGE i Netii to się dubluja. U mnie od dwóch lat jest ftth ORANGE A od kilku dni Netia widzę że ciągnie wlasne dosyly. Ofertowo ORANGE zawsze będzie droższy 


@PARANOJA  U mnie w bloku jest pięciu dostawców. Każdy ma oczywiście własne peszle, wygląda to okropnie. W tym Orange i Netia po FTTH a pozostałe trzy kablówki po HFC. Ale spółdzielnia na wszystko się zgadza, bez pomocy UKE.