Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@Piotrekk85  Nie. Telestrada świadczy usługi BSA. Wszystko działa w domenie .orangepl. Login do ich usługi DSL też jest z „@„ tak jak przy Neostradzie. Wiem, bo miałem. Chociaż jak się zgłosiło awarię to korespondencja przychodziła z adresu multimo@multimo.pl...

 

Pozdrawiam,

Tomek


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

witać, że TM wymienia się ruchem w PLIX,THINX (via AS5588) i TPIX


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Ciekawi mnie jak opóźnienia wypadają u osoby z Warszawy. Może niedługo ktoś się podzieli takimi testami.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

dla mnie @akira77 jest wystarczającym testerem 🙂

mnie każdy mieszka w Warszawie i ważniejsze jest jak usługa działa z innych miast

przede wszystkim stabilność usługi, ja się tak pingami nie ekscytuje o ile nie występują jakieś bezsensowne trasy przez Frankfurt do Polski 😉

jeśli ping jest stabilny i bez dropów a różne serwisy internetowe działają bezawaryjnie to chyba o to chodzi...T-Mobile jest właściwie we wszystkich najważniejszych punktach styków w Polsce i korzysta z kilku operatorów Tier-1

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@pawel__b  Tak dla podsumowania chciałbym tylko dodać, że w dalszym ciągu wszystko działa OK.

Byłem też wczoraj podzielić się swoją opinią w sklepie T-Mobile gdzie zamówiłem usługę i okazało się że... jestem pierwszym indywidualnym klientem który z niej korzysta w Polsce 🙂

I rzeczywiście na umowie pod nr klienta jest nr 1.

 

Ciekawe ile przyłączeń zrealizowano od tego czasu...

 

Pozdrawiam,

Tomek


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Powinni jakieś Confetti i gratisy przygotować na klienta nr 1 😁


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Zobaczcie ping Orange do serwera T-Mobile w Warszawie 😄

12.png

 

To nawet nie idzie przez Niemcy tylko nie wiem... przez Francję? Holandię? 😄 Nie wspominając o uciętym uploadzie, Orange ma okropny styk z siecią T-Mobile.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37138
  • 1374

Porównanie oferty z konkurencją

Trochę konsekwencji. Czy speedtesty są wiarygodne czy nie? Bo jeśli nie, nie warto się na nie powoływać. One mierzą to co mają.

Czy komuś się to podoba czy nie, obecnie certyfikowany pomiar na speedteście pro jest jedynym który może być podstawą roszczeń wobec operatorów.
Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

To też działa w dwie strony, czemu T-Mobile ma tak słaby styk z Orange? 

Do tanga niestety trzeba dwojga. 

Takie psioczenie już w pewnym stopniu robi się zabawne - zawsze za złe styki winne jest Orange. Owszem, czasem można by zrobić więcej - ale zrzucanie winy wyłącznie na Orange to już jest po prostu zabawne. 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2351
  • 103

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9  Wykonaj test jeszcze raz. U mnie upload idzie pełny - 100 Mbit/s.

Co do trasy -

waw1.t-mobile.pl.prod.hosts.ooklaserver.netwaw1.t-mobile.pl.prod.hosts.ooklaserver.net