Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety TV

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Pakiety TV

Jeśli DTH to tak


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 7
  • 0

Pakiety TV

Trochę lipa bo trzeba sporo wydać


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Pakiety TV

Ogólnie dzięki za pomoc, kupiłem Canal+ Select za 39,99 i faktycznie przyjechał kurier i trzeba było podpisywać nową umowę. Teraz mam kolejny problem, mianowicie... Mam ten Canal+ Select i działają tylko dwa kanały... Canal+ Film i Family, przy reszcie pisze, że nie wykryto sygnału... To chyba nie jest wina anteny skoro te dwa działają a reszta nie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety TV

A odświeżyły Ci się poprawnie uprawnienia na karcie? Jeśli to satka, to ustaw TVP1 na pół h lub drydnij na BOK. Powinieneś mieć jeszcze canal+1 i dwa sporty.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pakiety TV


rafae--l-1-2-3 napisał(-a):

Ogólnie dzięki za pomoc, kupiłem Canal+ Select za 39,99 i faktycznie przyjechał kurier i trzeba było podpisywać nową umowę. Teraz mam kolejny problem, mianowicie... Mam ten Canal+ Select i działają tylko dwa kanały... Canal+ Film i Family, przy reszcie pisze, że nie wykryto sygnału... To chyba nie jest wina anteny skoro te dwa działają a reszta nie?


@rafae--l-1-2-3 Z tą pewnością co do ustawienia anteny nie przesadzałbym, niektóre z kanałów, zwłaszcza HD wymagają super precyzyjnego ustawienia, co można zaobserwować przy kiepskiej pogodzie, niektóre z kanałów można oglądać innych już nie... a jeśli nie samego talerza i konwertera, to nawet kabel może czasami się poluzować, wielokrotnie doświadczałem tego na CP.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Pakiety TV

Zrobiłem to odświeżanie, było włączone na TVP1 nawet przez jakąś godzinę. Ogólnie to dzięki za pomoc, ogarnę antenę w poniedziałek dopiero. 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Pakiety TV

Czyli jeśli chcę oglądać eleven na sat. to muszę wykupić nc+ ?

Dziwne trochę bo nie widzę kanałów eleven dostępnych w ofercie nc+.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Pakiety TV

Aby oglądać Eleven po SAT musisz wykupić Canal+ np. Select, teraz promocja przy 24 mc za 29 zł i dopiero Eleven za 15 zł 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Pakiety TV

Gdzie jest dostępna ta promocja? Na stronie nic nie widać.

Anonim

Nie dotyczy

Pakiety TV


mi4 napisał(-a):

Gdzie jest dostępna ta promocja? Na stronie nic nie widać.


@mi4na tej stronie nic nie widziałeś?