Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet Start+ na IPTV


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Pakiet Start+ na IPTV


@BORAXnapisał(-a)

Gdy modem nie złapie jeszcze sesji PPPoE, to TV rusza. 


A jakiego masz FunBoxa?
Bo ja mam FunBoxa 2.0
Kiedyś jak miałam FunBoxa 1.0 tego stojącego to też telewizja działała bez zalogowania do neostrady, a od wymiany na FunBoxa 2.0 muszę czekać aż zaloguje się do neostrady.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Pakiet Start+ na IPTV

@fHe9z3p Ja akurat nie mam usługi TV, ale zaobserwowałem to na conajmniej kilku Funboxach 2.0(do miedzi i światła), na Funboxach 3.0 również. TV zaczyna działać szybciej niż internet, a na Funboxie mryga czerwona dioda @(sesji PPPoE).


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Pakiet Start+ na IPTV

Pakiet Extra+ jest dostępny zarówno w telewizji IPTV jak i DTH, jest to bogatszy odpowiednik pakietu bogateego. Być może trafiłeś na kogoś mało ogarniętego albo kogoś kto zlał temat bo mu extra+ nie zalicza celu czy premii. Zajdź do pierwszego lepszego salonu i zapytaj o pakiet Extra+ to Ci jeszcze podziękują, bo zaliczy im to sprzedaż. Extra+ kosztuje 29,99 zł.


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Pakiet Start+ na IPTV

Ogólnie pakiet start+ robił szał w okresie listopad-grudzień można go było dostać na rok w prezencie, teraz nikt go nie chce wypisywać bo nikomu to nie zalicza sprzedaży, ale extra+ w salonie dostaniesz od ręki.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Pakiet Start+ na IPTV

Szkoda że nie chcą dawać też Comfort+


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Pakiet Start+ na IPTV

Kanały z comfort + w dużej części pokrywały z pakietem optymalnym, który jest w standardzie, więc nie miał sensu bytu.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Pakiet Start+ na IPTV

Ale np. jakby ktoś chciał TVP HD, to wolałby comfort+ niż extra+
Bo dopłacanie 30zł dla samego TVP HD jest bez sensu, a comfort+ to chyba byłaby dopłata 20zł i przy tym zyskałby też np. nicktoons