Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Otwarcie salonu orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Otwarcie salonu orange

a otwierając salon uzyskuje dostęp do bazy np klientów z mojego powiatu żeby móc dzwonić i zachęcać do przedłużenia umowy? I jak to jest czy jako salon mogę sprzedawać usługi dla firm czy tylko dla klientów indywidualnych ? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Otwarcie salonu orange

@Mati4dla firm tez. proste oferty salony robia ale jak jest cos "wiekszego" to odsylaja bo nie maja wiedzy na temat oferty. od jakiegos czasu niektóre salony maja "experta od biznesu" haha

pamietam ze wsparcie $$ na dzien dobry bylo a czy jest nadal nie wiem. mozliwe
podejrzewam ze orange wysle Cie do partnera abys z nim sie dogadal i otworzyl salon pod nimi.

znajoma byla kierowniczka w salonie w miejscowosci ok 5tys mieszkancow, jak opowiedziala jakie maja cele to smiechem wszyscy wybuchli. rzecz jasna nie do wyrobienia ale od lat salon sie trzyma.
przez pol roku mieli lepiej bo inwestycje pod ftth sie zrobily.

ja na Twoim miejscu na pewno bym szukal innego biznesu. i na pewno z inna firma 😜


baze klientow to masz sobie wyrobić 😋


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Otwarcie salonu orange

Obecnie operatorzy z wielkiej czwórki mają już własne lub zaprzyjaźnione sieci. Raczej nikt nie będzie zainteresowany pojedynczym salonem. Poza tym Orange ma całą strategię rozmieszczania salonów i w dowolnym miejscu nie można go umieścić.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Otwarcie salonu orange

@Mati4 prowadzenie salonu samemu mija się z celem. Załóżmy, 8-9 godzin otwarcie salonu, potem jeszcze załatwianie spraw związanych z prowadzeniem działalności. W trakcie pracy wypad do urzędu. Czy w tym czasie zamkniesz salon i napiszesz: "Zaraz wracam". Klient jak taki napis zobaczy, to już tego dnia nie wróci. Co z losową sytuacją, np zdrowotną?

Kolega był kawalerem w czasie prowadzenia salonu i od razu zatrudnił pracownika i był właścicielem lokalu. Więc odpadł czynsz za wynajem.

Obecnie prowadzi kwiaciarnie i jest bardziej zadowolony niż z salonu. Ma więcej pracowników i więcej czasu dla siebie. Na tej samej ulicy są jeszcze 4 kwiaciarnie oddalone od siebie o około 30-50 metrów.

Dostęp do klienta będziesz miał, ale pewnie po jego weryfikacji. Mi nigdy się nie zdążyło, aby salon do mnie zadzwonił, a klientem Orange jestem od około 19 lat.

Usługi biznesowe również możesz sprzedawać. Weź tylko pod uwagę, że do klienta biznesowego jeżdżą również przedstawiciele.

Co do salonu, sprawdź, czy któryś z franczyzobiorców nie ma na Twojej lokalizacji założonej rezerwacji. Wtedy nie możesz już salonu otworzyć, chyba, że się z nim dogadasz.

Jak masz dużo kasy i czasu oraz lokal, to zainwestuj w mniej wyśrubowany biznes niż salon. 

Anonim

Nie dotyczy

Otwarcie salonu orange

@Mati4  może inna branża na początek Żabka 😉