Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love zniżka dla niepełnosprawnych.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Orange love zniżka dla niepełnosprawnych.

Witam, mam takie pytanie. Telefon i internet w orange jest na umowie na moją babcię. Babcia ma zniżkę z tytułu osoby niepełnosprawnej na telefon stacjonarny 50%. Kończy nam się umowa na internet, umowa na telefon jest do 2020 roku. Konsultant proponuje mi przejście na orange love telefon stacjonarny, komórka, internet i telewizja za 99,99 zł wtedy umowa babci na telefon stacjonarny była by anulowana i podpisana nowa. Ja jednak zauważyłem, że przy zamówieniu tej oferty przez internet i zaznaczeniu opcji "mam telefon stacjonarny w orange" cena spada do 89,99 zł. Czy jeżeli wybiorę taką ofertę to będę musiał płacić 89,99 + dodatkowo ten abonament na telefon, który jest na umowie do 2020 roku? Tak mi powiedział konsultant, czyli wyszłoby, że miałbym 2 abonamenty na telefon stacjonarny...przecież to jest bzdura. Drugie pytanie to dlaczego zniżka dla niepełnosprawnych na telefon stacjonarny nie obowiązuje w orange love kiedy wybiorę pakiet za 99,99zł przecież w tej cenie też jest cena telefonu stacjonarnego? Pozdrawiam. 

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange love zniżka dla niepełnosprawnych.

Zniżki na telefon domowy dotyczą dziś tylko telefonu w wersji analogowej. W przypadku migracji numeru do oferty Love telefon jest świadczony w opcji internetowej (tzw voip). Zauważ też że telefon w Love kosztuje około 10 zł więc jest to znacznie taniej niż po uwzględnieniu zniżki.

W cenie 99,99 zł jest już wszystko. Nie będzie płacone za telefon analogowy.

Można również zrobić coś niestandardowego i zostawić telefon analogowy ze zniżką. Ale wtedy do Love dawany jest nowy numer i to będzie kosztować 89.99 plus oplata za telefon jak teraz ze zniżką. Ale średnio się to opłaca.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Orange love zniżka dla niepełnosprawnych.

jednej rzeczy nie rozumiem w konfiguratorze orange love nie ma opcji " zostawiam telefon stacjonarny w orange" tylko "mam telefon stacjonarny w orange" i wtedy obniza cene do 89,99. Przecież logiczne, że 2 stracjonarne telefony mi nie są potrzebne, skoro i tak zostaje ten sam numer telefonu. To po co mi płacić 2 razy za tą samą usługę. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange love zniżka dla niepełnosprawnych.

Tylko są osoby które nie mogą pozwolić sobie na voip np mają dwa gniazda w różnych częściach domu, mają fax czy np. ekg podpięte pod telefon. Sytuacje są różne. Nie wiem jak konfiguratory na www działają, zamawiając rozmowę z doradcą czy w salonie można skorzystać z obu opcji.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange love zniżka dla niepełnosprawnych.

99,99 to opłata z utrzymaniem łącza technicznego i migracją obecnego numeru do Voip. 89,99 zł to opłata bez łącza technicznego ponieważ zostawiasz numer analogowy. Jednak płacisz za niego abonament czyli 89,99 + abonament czyli drożej.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange love zniżka dla niepełnosprawnych.

Nie wiemy od jakiej kwoty jest liczona zniżka. Jeśli od jakiegoś archiwalnego abonamentu czy planu przyjaznego, nie musi być drożej.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Orange love zniżka dla niepełnosprawnych.

No dobra dzięki za wytłumaczenie, szkoda, że konsultant był gorzej poinformowany od Was, bo nie umiał nic wytłumaczyć. Nie rozumiem tylko dlaczego ustawowa zniżka dla osób niepełnosprawnych nie ma prawa bytu w pakiecie orange. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange love zniżka dla niepełnosprawnych.

Zniżki na dziś nie są regulowane w ustawie (inni operatorzy stacjonarni ich nie mają zwykle), a to jedynie decyzja biznesowa Orange. W przypadku telefonu analogowego jest to zwykle "spora" kwota. Przy voipie parę złotych - wiem, że dla niektórych te parę złotych może mieć znaczenie ale ktoś w Orange tak zdecydował.