Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange dla Firm Biurowy

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Orange dla Firm Biurowy

I jeszcze jedna kiedyś częsta sytuacja jest zabroniona: kierowanie połączeń z karty sim do voip. Jeśli do internetu mobilnego wydana jest karta dualna (umożliwiający poza data także voice), to voice musi być kierowany standardowo.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 1

Orange dla Firm Biurowy

Super. Na czacie także to potwierdzają, jednak chciałbym mieć to w oficjalnym mailu, nie czat, nie forum. Zadałem pytanie, jak otrzymam odpowiedź to dam znać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Orange dla Firm Biurowy

I tak zawsze regulamin ma pierwszeństwo w stosowaniu.

Może byś napisał jak zamierzasz korzystać z voipa (o ile to nie tajemnica). To zwykły telefon voip podpięty kablowo pod router, konto voip wykupione na komercyjnej platformie zewnętrznej? czy bardziej zaawansowane kwestie?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 1

Orange dla Firm Biurowy

Jasne że regulamin ma pierwszeństwo jednak jeżeli klient go np nie rozumie to chyba normalne jest że może zapytać na oficjalnym kanale komunikacyjnym. Jeżeli odpowiedz będzie negatywna, że nie mogę korzystać to po prostu kupię usługę u innego operatora. Jeżeli będzie pozytywna kupię w Orange.

Dla mnie zapis w regulaminie nie jest jasny, nie muszę się na tym znać.

 

VoIP wykorzystywany minimalnie, praktycznie tylko podtrzymanie telefonu (dawnego numeru stacjonarnego). Telefon podpięty przez bramkę VoIP (cisco) do routera. Usługa wykupiona bodajże w hallonet.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Orange dla Firm Biurowy

To z tym problemu nie będzie.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 1

Orange dla Firm Biurowy

Orange oficjalnie potwierdził - do takiego wykorzystania telefonu VOIP nie będzie przeszkód.