Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Oferta orange

Mam tabele od Orange w ktorej sa ceny telefonow. Czy oplata miesieczna (np 50zł/mc) to oplata za sam telefon miesiecznie czy za telefon oraz abonament?


20170411_140807.jpg

8 ODPOW. 8

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Oferta orange

Witam @lluszczek,

Z tego co widzę w tabeli masz usługę wraz z urządzeniem, więc są to ceny z np telefonem. Jedyne co może dojść to opłata aktywacyjna...

Pozdrawiam
Maciej

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Oferta orange

Czyli dajmy na to biore abonament 39.99 zl. Chce huawei p8 lite. Place za niego jednorazowo 189zł a potem co miesiac za abonament i rate 55 zł? W to 55 zl jest wliczona kwota abonamentu?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Oferta orange

Dokładnie jak napisałeś... 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta orange

Tylko zwróć uwagę, że abonament jest dosyć niewielki... tam masz tylko 200minut/sms na komórki +300 MB na net

Anonim

Nie dotyczy

Oferta orange


lluszczek napisał(-a):

Mam tabele od Orange w ktorej sa ceny telefonow. Czy oplata miesieczna (np 50zł/mc) to oplata za sam telefon miesiecznie czy za telefon oraz abonament?


To masz wysokość pierwszej wpłaty i opłatę miesięczną, czyli sumę kwot abonamentu, rabatu oraz miesięcznej raty za sprzęt. Jeżeli zawierasz umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych lub aneksu na 24 miesiące, to tutaj nie jest uwzględniony rabat dostępny w promocji "Orange Open Extra".

Kruczki.PNGSmart Plan LTE


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Oferta orange

A moglbya mi wytlumaczyc dlaczego w takim razie za alcatela tego pierwszego na liscie do zaplaty jest 30 zl miesiecznie skoro sam abonament to 40 zl?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta orange

Po rabat za ofertę ratalną jest większy niż sama rata 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Oferta orange


lluszczek napisał(-a):

A moglbya mi wytlumaczyc dlaczego w takim razie za alcatela tego pierwszego na liscie do zaplaty jest 30 zl miesiecznie skoro sam abonament to 40 zl?


@lluszczek,Wejdź sobie w interesującą Cię zakładkę: orange.pl>Dla osób prywatnych>Telefony i urządzenia>Smartfony i telefony. Ja tam nie widzę tego modelu, stąd jest 39,99 za m-c. Ustaw zresztą sam:

Telefony.PNGAlcatel 20.04.PNG