Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 502
  • 2084
  • 4

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

Ciekawy mail od orange
"

. Przygotowaliśmy dla Pana propozycję przedłużenia umowy w nowej ofercie.
Co proponujemy
Przedłużenie umowy w ofercie Orange Światłowód z prędkością do 600 Mb/s. W ramach umowy na 24 mies. otrzyma Pan ekstra rabat na abonament w wysokości 5 zł przez 24 mies. Dzięki temu miesięczne zobowiązanie będzie wynosiło od 70 zł (z rabatami).
Co dalej
W najbliższym czasie otrzyma Pan mail’a z przygotowaną e-umową. W wiadomości będzie przedstawiona nowa oferta oraz opłaty z uwzględnieniem dodatkowego rabatu w wysokości 5 zł  przez 24 mies., prosimy o  zapoznanie się z nią. Umowę będzie  mógł Pan zawrzeć w łatwy i szybki sposób, bez wychodzenia z  domu – wystarczy kliknąć w podany link. Link będzie aktywny 3 dni robocze.
W ramach umowy, którą zaproponujemy będą obowiązywały dotychczas udzielone przez Pana zgody marketingowe oraz zgoda na otrzymywanie faktury elektronicznej.
Jeśli chce Pan uzyskać szczegółowe informacje lub poznać warunki aktualnej oferty, zachęcamy do  kontaktu pod nr 801 234 567 (opłata zgodna z cennikiem) lub wizyty na www.orange.pl.
Podana cena uwzględnia rabat 4,99 zł/mies. za e-fakturę, odbierany co miesiąc w Mój Orange.
Za internet w budynkach o typie zabudowy jednorodzinnej do abonamentu doliczamy 20 zł , a za internet dostarczany na sieci innego dostawcy do abonamentu doliczamy 4,99 zł.
Najniższa cena w ciągu 3 dni przed obniżką 75 zł z rabatami."


Pewnie nie przedłużę bo i tak wyjdzie mi drożej niż mam obecnie- dochodzi opłata za internet na infrastrukturze innego operatora ale pierwszy raz dostałem takiego maila do tego jeszcze potwierdzonego sms-em od orange. 
Pytanie czy to częsta praktyka naszego ukochanego operatora?

 

____________

* Wątek wyodrębniłem z tematu Pogaduchy 3.0 - Wiktor


 



1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18433
  • 52701
  • 710

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

@_Artek_ jeżeli masz zaznaczone odpowiednie zgody, to od czasu do czasu takie e-maile przychodzą. Ja też dostaję i ma e-maila i SMS-y.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18433
  • 52701
  • 710

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

@_Artek_ jeżeli masz zaznaczone odpowiednie zgody, to od czasu do czasu takie e-maile przychodzą. Ja też dostaję i ma e-maila i SMS-y.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53364
  • 620

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

@_Artek_  obecnie to taka linia sprzedaży. Zgody pozwalają, a każdy kanał informowania klienta o kończącej się umowie dobry...może się skusi..

Niedługo będą w  dekoderze między filmami banery puszczać...😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 502
  • 2084
  • 4

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

Tak tylko zdziwił mnie ten dodatkowy rabat 5zł którego normalnie z poziomu strony nie ma 😄 ale to i tak wychodzi 70zł. a na nieokreślonym płacę 69,98 gdyby dorzucili do tego FB 10 to jeszcze może bym się skusił a tak to nadal czekam na światło w innym kolorze za 55zł. 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 502
  • 2084
  • 4

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

Jak już dostałem taką ofertę to zapytam ich czy zamiast FB 6 dostanę FB 10 bo i tak jest 5zł drożej niż to co mam na nieokreślonym.......
Dowiedziałem się też że konkurencja do której chce przejść będzie oferowała "internet światłowodowy" na kablu koncentrycznym a w orange mam jednak FTTH, co. prawda nie sądzę żeby przy prędkości 600/100 rodzaj kabla miał jakiekolwiek znaczenie ale chętnie poczytam wasze opinie.  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 502
  • 2084
  • 4

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

Jestem po rozmowie z konsultantem, niestety na ten moment wymiana FB 6 na FB 10 nie wchodzi w grę, więc orange nie daje mi żadnego argumentu do przedłużenia umowy mimo że sam szukam takiego trochę na siłę i  wychodzę z inicjatywą:) 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1646
  • 8158
  • 64

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

@_Artek_ Koncentryka do internetu wybrałbym tylko w przypadku drastycznej różnicy w cenie abonamentu. Mógłbym ewentualnie wziąć samą telewizję w tej technologii.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 502
  • 2084
  • 4

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

Pytanie jaka jest drastyczna @Samotnick ?
Teoretyczne zalety światłowodu wszyscy znamy, pytanie jaka będzie różnica w praktyce? pingi bo w umowie tam też jest gwarantowany 600/100


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1646
  • 8158
  • 64

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

Powiedzmy, że pięćdziesiąt procent przy cenie za światłowód na poziomie stu złotych. Dochodzi jeszcze kwestia uploadu, który w HFC jest wyraźnie słabszy przy tej samej prędkości pobierania.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 502
  • 2084
  • 4

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

No nie.... tak przybliżając to w cenie światłowodu w orange tam miałbym "internet światłowodowy" +tv w tej samej cenie. 
Jeśli chodzi o prędkości to teoretycznie w umowie gwarantują te same, jak jest w praktyce nie wiem.