Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jeden numer na dwa urządzenia.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Jeden numer na dwa urządzenia.

Zastanawiam się czy jest możliwość wykorzystania jednego numeru na dwóch urządzeniach. Jedynym źródłem internetu w moim domu jest ten udostępniany z telefonu. Kupiłam teraz nowy telefon ale raczej wolałabym uniknąć na czas obecności w domu cały czas włączonego hotspota jak z poprzednim urządzeniem bo to jednak drenuje baterię a nie chcę jednocześnie płacić za dwa osobne pakiety internetu. Chciałabym w starym telefonie zostawić obecną kartę SIM żeby służył w domu jako hotspot oraz żeby mieć ten sam numer telefonu na nowym telefonie w formie eSIM w taki sposób by oba urządzenia korzystały z tego samego numeru i pakietu internetu - czy jest wogóle takie coś możliwe?

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Jeden numer na dwa urządzenia.

Pełne opcją są w abonamencie lub w Orange Flex. Poczytaj sobie informacje o esim https://www.orange.pl/view/esim https://flex.orange.pl/esim

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Jeden numer na dwa urządzenia.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18432
  • 52697
  • 710

Jeden numer na dwa urządzenia.

@Acerolaqxq jeżeli masz ofertę abonamentową, to można dobrać dodatkową kartę  Extra eSIM, opcja płatna dodatkowo.

W ofercie FLEX przy najniższym abonamencie masz jedną główną kartę SIM/eSIM i jedną dodatkową kartę SIM/eSIM. W najwyższym abonamencie FLEX masz nielimitowany internet i jedną główną kartę SIM/eSIM i trzy dodatkowe karty SIM/eSIM. Wszelkie ustawienia i dodatkowe karty SIM/eSIM ustawiasz w aplikacji. Za dodatkowe karty SIM/eSIM nie ma dodatkowych opłat 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 134
  • 624
  • 14

Jeden numer na dwa urządzenia.

@Acerolaqxq, zwróć tylko uwagę, że ekstra karta esim nie działa w roamingu. Jeśli zatem zamierzasz z tej simki korzystać na swoim ‚głównym’ telefonie, to pamiętaj o podmianie karty przed wyjazdem za granicę 🙂