Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet domowy-oferty

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Internet domowy-oferty

Poprawę zauważyłem także w działaniu poszukiwanych ofert, ale trąca ta oferta nierównym traktowaniem klienta z tej samej ulicy. Różnica po nieparzystej stronie ulicy sięga 50-ciu numerów, z których część jest na bank w odległych planach zagospodarowania przestrzennego jako działki jeszcze nie przekształcone z rolnych na budowlane. Wpisanie najpierw jednego numeru, a potem niższego, skutkuje ofertą o zupełnie różnej kwocie abonamentu. Na oznaczonym terenie, niższy numer ma dostęp do neostrady 20Mb i cena oferty jest niższa, natomiast wyższy numer ma dostęp tylko do 10Mb (wszystko w miedzi) i jest wyższa.

Oferta 80.PNG80-taniej.PNGoferta 10.PNG10drożej.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

Internet domowy-oferty

Oferty za sam internet są takie. Różnica w składowych to oplata za dzierżawę modemu. Przy 10/20 mega to ok 10 zł, przy 80 mega to 1 zł. Dzierżawa routera od Orange przy 10/20tce nie jest obowiązkowa. Można kupić tplinka za 49 zł jednorazowej opłaty.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

Internet domowy-oferty

Oferty za sam internet są takie. Różnica w składowych to oplata za dzierżawę modemu. Przy 10/20 mega to ok 10 zł, przy 80 mega to 1 zł. Dzierżawa routera od Orange przy 10/20tce nie jest obowiązkowa. Można kupić tplinka za 49 zł jednorazowej opłaty.

Anonim

Nie dotyczy

Internet domowy-oferty

@Piotrekk85, na spokojnie się temu przyjrzę😆 Piszę z aplikacji po raz pierwszy😁 Testowanie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

Internet domowy-oferty

Tylko nie pytaj czemu tak jest 🤗
Anonim

Nie dotyczy

Internet domowy-oferty

@Piotrekk85, wątpliwości są rozwiane, toteż więcej nie będę drążył tematuEmotikon: Szczęśliwy Wróciłem z apkiEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Internet domowy-oferty

@ArturPróba przedłużenia umowy coś rozjeżdża się kwota i po co mi drugi Funbox 2.0 jak już mam ?

22500.PNG

Tu inna kwota 

Przechwytywanie.PNG

I dlaczego nie mogę usunąć Funbox 2.0

Przechwytywanie1.PNG