Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fałszywa propozycja rozszerzenia usług/oferty Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 351
  • 3

Fałszywa propozycja rozszerzenia usług/oferty Orange

W na przełomie marca i kwietnia 2024 otrzymałem dwie telefonicznie propozycje zmiany/ulepszenia oferty Orange. Na początku rozmowy "panienka" informuje, że - cytuję - "pana umowa została skasowana" i to w samym sobie ma oznaczać, że zyskuję na tym skasowaniu -  w domyśle, jeśli zgodzę się propozycje, które "panienka" zaraz mi zaoferuje. Na pytanie według jakiego paragrafu mojej aktualnej umowy z Orange jest uprawniona do jej skasowania (sic! a nie jej rozwiązania), nie potrafi odpowiedzieć i się plącze w odpowiedzi.

Piszę o tym dlatego, by tego typu telefony ignorować, bo według mnie jest albo to próba wyciagnięcia danych lub wciągnięcia w podpisanie jakiejś nowej niekorzystnej dla nas dodatkowej umowy itp. 

 

______

* Edycja wpisu - Bartłomiej

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53364
  • 620

Fałszywa propozycja rozszerzenia usług/oferty Orange

@Kris_Orng To typowa zagrywka agresywnej sprzedaży...

Zawsze można złożyć skargę na formę prowadzenia rozmowy (która powinna zostać nagrania-warto zawsze zapytać o to, bo to dla nas ważny dowód przy różnego rodzaju przekrętach), na podejście do klienta 9wymuszenie) i na info o "skasowaniu", co jak wiemy nie jest zgodne z prawem (z wyłączeniem oficjalnego wymówienia umowy przez którąś ze stron, co i tak powinno być ujęte w umowie razem w konsekwencjami)

Jak dla mnie to aż się prosi o skargę na sprzedawcę...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Fałszywa propozycja rozszerzenia usług/oferty Orange

@Kris_Orng sprzedaż idzie słabo, to partnerzy biznesowi Orange imają się różnych sztuczek, przy takiej agresywnie proponowanej ofercie, ja bym się rozłączył, tym bardziej że może to być naciągacz, co chce wyłudzić dane osobowe, czy konta Mój Orange 😎