Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

bgw-pl-orange@mondiamedia.com


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

bgw-pl-orange@mondiamedia.com

Niestety lte czy wifi nie ma różnicy, wczytuje się ta sama strona. Ale ustawiłem blokadę na usługi elektroniczne i premium. Więc mam nadzieję ze za 7 dni nic mnie nie zaskoczy.

Anonim

Nie dotyczy

bgw-pl-orange@mondiamedia.com

@uzytkownikxxx  nie będę sprawdzać bo szkoda kasy, widocznie nie ma opcji wyłączenia subskrypcji, pozostaje blokada usług Premium, bo podobnych stron czy reklam aktywujących gry czy filmy, czasem widma, jest coraz więcej, mam blokady Premium włączone na stałe, jedynie jak coś chcę świadomie aktywować to je na chwilę wyłączam, jak dotąd nie załapałem się na podobne subskrypcje.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

bgw-pl-orange@mondiamedia.com

Mam też ten sam sms'a ale że przedłużam dostęp do Premium Games koszt 12.29 PLN co 7 dni jest link rezygnacji ale nie działa proszę mi pomóc jak to zrobić bo nie chcę płacić tych pieniędzy

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

bgw-pl-orange@mondiamedia.com

@Olek9  zgłoś to na czacie lub infolinii 

Rozmawiaj tylko z konsultantem 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

bgw-pl-orange@mondiamedia.com

@Olek9 oprócz zgłoszenia na infolinii, warto też włączyć blokady usług płatnych. Można to zrobić samemu na koncie Mój Orange lub poprosić konsultanta.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5474
  • 22045
  • 179

bgw-pl-orange@mondiamedia.com


@Olek9napisał(-a)

Mam też ten sam sms'a ale że przedłużam dostęp do Premium Games koszt 12.29 PLN co 7 dni jest link rezygnacji ale nie działa proszę mi pomóc jak to zrobić bo nie chcę płacić tych pieniędzy

 


To stary temat, ale sugerowane rozwiązania się nie zmieniły. Pytasz bo ich próbowałeś i nie zadziałały? Kontakt z BOK przez czat z poziomu MO powinien wyjaśnić wszystkie Twoje wątpliwości. Na przyszłość rada: nie klikaj we wszystko co się wyświetla, nawet w aplikacji MO. To niebezpieczne.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

bgw-pl-orange@mondiamedia.com

To jest opłata za pośrednictwem usługi Plac z Orange, która nie działa poprawnie

https://www.orange.pl/view/plac-z-orange

 

Ludziom pojawia się strona, która zamykają, a już na pewno nie zaznaczają ptaszka przy opcji wyrażam zgodę na natychmiastowe dostarczenie usługi i nie potwierdzają jej poprzez przycisk subskrybuj/zamawiam/place, a mimo to, wbrew swojej woli zapisują się. Obstawiam stary Android lub stare aktualizacje zabezpieczeń.