Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana numeru karty Payback

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Zmiana numeru karty Payback

Chciałam dzisiaj dodać nową kartę PAYBACK do mojego konta Orange. Wysłałam smsa pod 414 z numerem mojej karty Payback i dostałam odpowiedź, że mam dołączoną już inną kartę (moja stara, od dawna zgubiona i nieużywana) i mam "zalogować się na Mój Orange aby zmienić numer karty". Zalogowałam się i nie mogę znaleźć gdzie to się zmienia. Pomocy

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiana numeru karty Payback

To jak tak tylko dodam dla potomności - jak można na chwilę obecną samemu zmienić numer karty Payback. W tym celu potrzebujemy konta w starym Mój Orange aka do konta Multibox/aplikacji mobilnej.

 

Jeśli nie wiesz czy posiadasz konto w starym serwisie, wystarczy, że wejdziesz na stronę przypomnienia hasła do starego serwisu i wpiszesz swój numer telefonu (bez spacji):

Jeśli pojawi się informacja o wysłaniu SMS-a to znaczy, że posiadasz konto także w starym serwisie. Podobnie jeśli dostaniesz opcje przypomnienia hasła - polecam przez SMS i ustalić nowe hasło, jeśli nie pamiętasz hasła do starego serwisu.


Masz konto:


Nie masz konta:

Jeśli nie masz konta, wystarczy, że klikniesz Zarejestruj się. Uwaga! Jeśli link nie działa, wyloguj się z konta - nie możesz założyć konta, jeśli jesteś już zalogowany (nawet do Nowego Mój Orange).

 

W rejestracji, wybierz koniecznie opcję Jestem klientem Orange i podaj swój numer telefonu bez spacji.

 

Gdy będziesz zalogowany do konta w starym serwisie, wystarczy, że przejdziesz do tej strony.
Tu możesz zobaczyć obecny, dopisać, zmienić jak i usunąć numer karty Payback.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zmiana numeru karty Payback

Przed nr karty dopisałaś DOPISZ ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana numeru karty Payback

Skontaktuj się z supportem payback by połączyli dwie karty.
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana numeru karty Payback

@olka7 , miałem taki sam problem ze starą kartą. PAYBACK support nie pomógł i zabuliłem za rozmowę. Dopiero za trzecim podejściem na czacie Orange, dołączyli aktualną do konta, a przy tym powiązali trzy usługi. To DOPISZ też nie zaskoczyło prawidłowo, więc przy kolejnych rozmowach na czacie, posiłkowałem się poprzednimi dwoma zapisanymi rozmowami. Wszystko istotne skrzętnie wklepałem do Worda i zaktualizowało mi na czacie Orange. Teraz tylko na PAYBACK sprawdzam punkty.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Zmiana numeru karty Payback

Tak, wysłałam DOPISZ + numer karty. I odpowiedzieli, że mam już dołączoną kartę, ale mogę zmienić numer karty na Mój Orange.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Zmiana numeru karty Payback

Spróbuje w takim razie z tym czatem, dzięki


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zmiana numeru karty Payback

A na stronę PAYBACK możesz się zalogować danymi starej karty ? Tam jest opcja dołącz kartę.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Zmiana numeru karty Payback

Niestety nie, zgubiłam starą kartę i nie mam nigdzie zapisanego jej numeru, więc nie mogę się zalogować ani połączyć kart


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zmiana numeru karty Payback

No to faktycznie pozostaje kontakt z BOK, jeśli ten sms nie działa. Na stronie i aplikacji MO po zmianach nie znalazłem możliwości dopisania karty 😞

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana numeru karty Payback

@olka7  i @Katani1 , na pierwszym czatowym kontakcie, konsultant widział starą kartę i w nią "celował". Kiedy dostał ode mnie rozpiskę z Worda, to pokumał, a ja byłem pewien, że to już koniec udręk. Życzę Tobie @olka7  na raz, a nie na trzy...jak u mnie Emotikon: Szczęśliwy