Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgon właściciela Orange Love


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Zgon właściciela Orange Love

Dzień dobry,

 

Tematów podobnych było tutaj trochę, jednakże potrzebuję konkretnych informacji.

Niedawno bliska mi osoba zmarła, posiadała Orange Love, wiem jak to wygląda z kwestią zatrzymania numeru komórkowego (a raczej jego brak), jednak interesuje mnie kwestia terminów:

1. Ile potrwa całkowite odłączenie wszystkich usług osoby zmarłej, tj. Orange Love w którym jest jeden numer komórkowy i dodatkowo jeszcze jeden numer poza tym zestawem ?

I teraz NAJWAŻNIEJSZE:

2. Po jakim czasie od fizycznej rezygnacji w salonie z wiadomej przyczyny można znowu założyć NA TEN SAM ADRES przez inną osobę :  internet domowy, telewizję i komórkę jeden numer? Chodzi tutaj o jeden pakiet, więc nie interesuje mnie kwestia dokupywania usługi ( dajmy na to najpierw komórka, bo wiadomo, że to można od ręki załatwić, ale tak nie chcemy)

Po prostu chciałbym aby wszystko się ładnie zazębiło i żeby mama nie musiała czekać nie wiadomo ile  czasu bez telewizji i internetu do ponownej możliwości załączenia na siebie tych usług.

Będę bardzo wdzięczny za jak najszczegółowszą odpowiedź.

Pozdrawiam grono użytkowników.

18 ODPOW. 18

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

Zgon właściciela Orange Love

1. Różnie, od natychmiast do trzy cztery dni.
2. Zaraz po odłączeniu usługi, pamiętaj aby jak najszybciej zdać sprzęt.

Usługa to jest na światłowodzie czy miedzi, może LTE ?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zgon właściciela Orange Love

A mam pytanie, czy zależy Ci na zachowaniu numeru komórki i/lub stacjonarnego czy nie?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Zgon właściciela Orange Love

Komórka ojca nie jest w Orange Love i z niej chcemy zrezygnować, natomiast jeżeli chodzi o numer telefonu wciągnięty w Orange Love to jest to komórka mojej mamy, jej na pewno by zależało na pozostawieniu numeru.

Co do technologii internetu, to jest to światłowód.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zgon właściciela Orange Love

A telefon domowy? (może nie używacie go?)

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Zgon właściciela Orange Love

Mama korzysta z domowego VoIPa , ma stały kontakt z rodziną z Litwy, więc, że tak powiem opłaca się jej to.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zgon właściciela Orange Love

Odzyskanie komórki jest sporym wyzwaniem. Zwykle do rezygnacji powinna być złożona dyspozycja by zachować numer komórkowy.

Numer stacjonarny po odłączeniu wszystkich usług można zachować zlecając instalację telefonu z konkretnym numerem na łączu analogowym. Po czym można go zmigrować do voipa.

Samo odłączenie jest szybciej, odzyskanie numerów może potrwać.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Zgon właściciela Orange Love

@dabrowik30  witaj usługi możesz przenieść na siebie  które chcesz jak np pakiet love i mamy nr komórkowy a z reszty możesz  zrezygnować bo moja mama tak robiła jak mój tata zamarł tu nie powinno być kłopotu .


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

Zgon właściciela Orange Love


@Citi2017napisał(-a)

@dabrowik30  witaj usługi możesz przenieść na siebie  które chcesz jak np pakiet love i mamy nr komórkowy a z reszty możesz  zrezygnować bo moja mama tak robiła jak mój tata zamarł tu nie powinno być kłopotu .


Love nie przerejestruje, nawet po zgonie abonenta.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Zgon właściciela Orange Love

@Arti_Kn_Pla właśnie ja miałem wtedy Full Pack  w tamtym okresie
 

@dabrowik30mam przykrą wiadomość nie możesz . Bo w Orange LOVE nie ma cesji.

Można jedynie zakończyć umowę przedstawiając akt zgonu i podpisać nową umowę w Orange Love, niestety z nowymi numerami.

Nie ma innej opcji. bardzo przykro mi