Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgon właściciela Orange Love


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Zgon właściciela Orange Love

@Citi2017  Love nigdy nie był cedowalny i do tej pory nie jest. Być może Twoja mama robiła cesję przed podpisaniem umowy na Love.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Zgon właściciela Orange Love


Co do technologii internetu, to jest to światłowód.

Tu ograniczeniem, może być czas oczekiwania na technika od podpisania umowy. Spróbuj może najpierw zamówić nową usługę a dopiero później składaj rezygnację na obecny pakiet.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6521
  • 15944
  • 84

Zgon właściciela Orange Love

@Arti_Kn_Pl   tak wiem przepraszam cię bardzo i dziękuje na zwrócenie uwagi 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Zgon właściciela Orange Love

"Opcja atomowa" to złożenie reklamacji. W cenniku Love (wersja archiwalna) https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/hbb/h7c/8940574703646/cennik-us-ugi-Orange-Lov... na dole ósmej strony jest pozycja "Zmiana abonenta". Podstawą do złożenia reklamacji jest brak realizacji takowej zmiany. Cennik został zmodyfikowany dopiero na jesieni 2019, więc są duże szanse że cennik wydany przy podpisywaniu umowy ma informację o cesji.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Zgon właściciela Orange Love

 


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)

Co do technologii internetu, to jest to światłowód.

Tu ograniczeniem, może być czas oczekiwania na technika od podpisania umowy. Spróbuj może najpierw zamówić nową usługę a dopiero później składaj rezygnację na obecny pakiet.


To można zamówić nową usługę na światłowodzie,  mimo istniejącej na tym samym adresie ? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Zgon właściciela Orange Love

Generalnie nie widzę przeszkód, trzeba spróbować zamówić, najlepiej w salonie, jak będziesz miał umówionego technika to na dzień przed wizytą złożyć rezygnację ze starej usługi.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Zgon właściciela Orange Love

@dabrowik30 dzisiaj rozmawiałem w podobnej sprawie z konsultantem Orange. Dopiero przed chwilą trafiłem na ten temat.

@Piotrekk85 dobrze podpowiada.


@Piotrekk85napisał(-a)
"Opcja atomowa" to złożenie reklamacji. W cenniku Love (wersja archiwalna) https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/hbb/h7c/8940574703646/cennik-us-ugi-Orange-Lov... na dole ósmej strony jest pozycja "Zmiana abonenta". Podstawą do złożenia reklamacji jest brak realizacji takowej zmiany. Cennik został zmodyfikowany dopiero na jesieni 2019, więc są duże szanse że cennik wydany przy podpisywaniu umowy ma informację o cesji.

W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość przepisania usługi po zmarłej osobie, ale trzeba złożyć reklamację. Sprawa jest w tedy indywidualnie rozpatrywana i w większości przypadków pozytywnie zakończona. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Zgon właściciela Orange Love

@ketrasaArturDoradca Ci tak powiedział?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Zgon właściciela Orange Love

@sebaswiderski tak, juz kilka razy konsultanci na infolinii informowaki o takiej mozliwosci. Podobno nie jest to prosta sprawa, ale realna do wykonania. Nie wiem jak sie to ma odbywac, bo nie bylem w takiej sytuacji.

Po smierci mojego taty uslugi z Orange przepisalem na siebie przedstawiajac akt zgonu, ale w tedy nie bylo jeszcze OL.