Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zapytanie

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zapytanie

Witam mam pytanie bo jakiś czas temu zebrałem podpisy od mieszkańców na budowę światełka + zebrałem dla Orange potencjalnych 35 klientów .Orange przystępuje do budowy światłowodu czerwiec-lipiec i moje pytanie brzmi czy jest jakaś szansa aby wytargować jakiś upust /rabat na usługi za tyle zainteresowanych klientów u przedstawiciela handlowego za zebranie tych podpisów itp? Dzięki mnie i mojemu zanglizowaniu ulica będzie mieć światłowód gdzie inna prywatna firma nie mogła postawić światłowodu dostałem odpowiednie numery do odpowiednich osób zajmujących się się moim powiatem i zaraz sprawa ruszyła diametralnie.

Sam gościu który się zajmuje budową światłowodów powiedział że odwaliłem dobrą robotę ale muszę rozmawiać z przedstawicielem i temu moje pytanie czy idzie coś wywalczyć? Obecnie mam pakiet Orange LOVE . 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zapytanie

Lista z zainteresowaniem to jeszcze nie sprzedaż.

Ew. może apka goFiber jeszcze działa? https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.orangeretail.gofiber&hl=pl

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zapytanie

Do Love chyba nie ma rabatów, to światła od wielkiego dzwonu można i dostać.

 

Ew. zostają lokalne akcje za polecanie, ale chwilowo chyba nic nie ma.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Zapytanie

Gdybyś się zatrudnił na handlowca Orange to byś miał niezłą prowizje z 35 klientów a tak obawiam się że robiłeś to "pro bono" 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zapytanie

Lista z zainteresowaniem to jeszcze nie sprzedaż.

Ew. może apka goFiber jeszcze działa? https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.orangeretail.gofiber&hl=pl

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zapytanie

Wiesz jak bym się nie zainteresował to by dalej był ADSL który chodzi jak chodzi Emotikon: LOL Nie chodzi mi po prostu o jakiś rabat albo coś.Ja wiem ze taki przedstawiciel dostanie kasy a kasy i inni na pewno ale ja zebrałem podpisy czego Orange już robić nie musi bo ja zrobiłem to praktycznie za nich więc coś w nagrodę się należy :P. Ja z przedstawicielem jestem w kontakcie oraz kierownikiem który pilnuje sprawy tylko chciałem zapytać czy jest jakaś szansa na utargowanie czegoś 😛 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zapytanie

Tak wiem że lista zainteresowaniem to nie sprzedaż ale był projektant rozmawiałem z nim i chodziłem i zbierałem zgody na powieszenie kabla .Wiec tak jakby ja tego wszystkiego pilnuję i wszystko ogarniam 🙂 Bo ten internet po Adslu mimo 20 mb\ s zaczyna mnie już denerować :P. A przedstawiciel dzwonił w tamtym tygodniu że chce się ze mną spotkać i zbierać podpisy na przyłącza bo ja znam ludzi itp 😛 .Może mi się uda coś ugrać u przedstawiciela kto wie. 😛 .Proszę o zamknięcie wątku 🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zapytanie

Nie ma szans na wynegocjowanie czegokolwiek. Ceny Orange ma sztywne nie negocjowalne. Kiedyś był program "Ambasador" ale to juz historia. Na dzień dzisiejszy jeśli podłączasz nową usługę e Love lun int+voip+tv tzw. 3P (nie migracja z miedzi) możesz liczyć na 2 mc za 0 zł, oferta dla wszystkich.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zapytanie

A mam pytanie jedno  jest szansa zewnętrznego OLT dalej ? Obecnie mam funboxa 2.0 + WHD80.

Bo będzie ciężko instalacją światłowodu wiercenie itp.